Skórzane podłogi TORLYS

Podziel się:
Polacy coraz częściej decydują się na niebanalny wystrój wnętrz. Surowy, minimalistyczny styl lub wręcz przeciwnie – feeria kolorów. Dekoracje ścienne oraz nietypowe oświetlenie. Niekwestionowanym hitem wśród wnętrzarskich nowości są jednak skórzane podłogi...

Fot. www.dekorrian.plFot. www.dekorrian.plSkórzane podłogi marki TORLYS skonstruowane są z trzech warstw. Wierzchnią warstwę stanowi zrecyklingowana skóra, czyli skrawki, które nie zostały zużyte przy produkcji pasków, butów czy torebek. Skrawki te są rozdrabniane i ponownie łączone ze sobą przy pomocy naturalnego kauczuku. Środkowa warstwa (rdzeń) wykonana jest z włókien drewnianych sprasowanych z grubości 50 cm do 1 cm. Spodnia warstwa to zintegrowane z konstrukcją podłoże korkowe. Zapewnia ono nie tylko większą stabilność, ale i wyciszenie wnętrza.

Na kolekcję skórzanych podłóg marki Torlys składa się 12 wzorów: wersja gładka oraz z fakturą, w kolorach od jasnego beżu do głębokiej czerni. Kolekcja dostępna jest także w dwóch formatach: deski (10.5 mm x 194 mm x 1164 mm) oraz płytki (10.5 mm x 388 mm x 388 mm)
Ten rodzaj podłóg doskonale sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeniach. Ciemna skórzana podłoga połączona z jasnymi dodatkami sprawi, że wnętrze nabierze eleganckiego, ale i oryginalnego charakteru. Jednak poza walorami estetycznymi skórzane podłogi są także bardzo funkcjonalne – są odporne na zniszczenia, mają właściwości akustyczne i łatwo je utrzymać je w czystości. Są także bezpieczne dla alergików.
REKLAMA:

Podłogi TORLYS dostępne są w salonach wnętrz Dekorian. Metr kwadratowy podłogi bez montażu kosztuje od 366 zł netto.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Torlys
#podloga #wewnatrz_bud #wnetrza #torlys #produkty #Wykończenie i pielęgnacja podłóg

Więcej tematów: