Wymiana okien na wiosnę

Podziel się:
Choć nieszczelne okna szczególnie dają nam się we znaki zimą, zazwyczaj odwlekamy decyzję o zakupie nowych aż do wiosny. To błąd. Okna to produkty typowo sezonowe i właśnie teraz można uzyskać ceny lepsze niż w jakimkolwiek innym okresie w roku.

Fot. InternormFot. InternormZimowe promocje to dobra okazja aby, bez przekraczania założonego wcześniej budżetu, pozwolić sobie na produkty z wyższej półki. Jeszcze do końca lutego na preferencyjnych warunkach będzie można kupić okna Internorm, austriackiego producenta luksusowych okien i drzwi przeznaczonych do domów energooszczędnych i pasywnych. W ramach zimowej promocji do prawie wszystkich modeli swoich okien firma oferuje potrójne oszklenie SOLAR+ w cenie standardowego, a także ramkę dystansową ISO w cenie ramki ze stali szlachetnej. Oferowane w promocji oszklenie jest w tym wypadku dość niezwykłe - dzięki specjalnej powłoce SOLAR, pozwala ono obniżyć zapotrzebowanie na ciepło grzewcze o nawet 16% w porównaniu ze zwykłym potrójnym. Dzięki bardzo wysokiemu współczynnikowi przepuszczalności energii całkowitej (tzw. współczynnik g) okna wyposażone w ten rodzaj szkła potrafią wykorzystać nawet słabe promieniowanie słoneczne, co pozwala wykorzystać słońce jako źródło darmowego ogrzewania. Dzięki ramce dystansowej ISO polepszają się natomiast współczynniki izolacyjności cieplnej – ogranicza ona skraplanie pary wodnej i zapewnia więcej ciepła przy krawędzi szyby, przez co poprawia się klimat w pomieszczeniach.
REKLAMA:

Fot. InternormFot. InternormOferta ważna jest do 28 lutego i dotyczy okien PCV KF 500, KF 410, KF 400 (THERMO PASSIV), KF 405 (THERMO DESIGN), KF 300 (DIMENSION+) oraz drewniano-aluminiowych modeli HF 200 i HF 300 (EDITION) w wersji standardowej.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Internorm
#okna #czytelnia #okno #okna i drzwi #Internorm

Więcej tematów: