Pomysł na drewno w salonie

Podziel się:
Drewno to materiał, który wymyka się utartym schematom. Do nowoczesnych wnętrz może wprowadzić nieco klasyki, w tradycyjnych zaprezentuje się jako ideał minimalisty. Drewno łączy style. Także w salonie. Niebanalne pomysły na ten materiał, który towarzyszy nam od zawsze – prezentuje ekspert marki BYDGOSKIE MEBLE.

IMS GroupIMS GroupWspółczesne aranżacje wnętrz w zależności od dominującego trendu stawiają na jasne odcienie lub wykorzystują kontrasty, niezmiennie cenią sobie jednak naturalny materiał. Stylizując wnętrza, projektanci często sięgają po inspiracje skandynawskie – szwedzka czy duńska stylistyka wykorzystuje drewno w każdej postaci i wersji. Dla szukających nowych pomysłów ciekawą propozycją jest ciemny i szlachetny dąb oraz wyróżniający się, orzechowy kolor.

Na tle białych ścian i jasnych podłóg z wdziękiem i lekkością zaprezentują się ciemne, drewniane meble dębowe. Udany dobór właściwego materiału to połowa sukcesu, równie ważna jest także forma, która pozwoli uzyskać spodziewany efekt. W skandynawskich stylizacjach sprawdzą się odwołania do prostych brył przy jednoczesnym zachowaniu łagodnego wykończenia – Kolekcja Cosmopolitan marki BYDGOSKIE MEBLE to połączenie nowoczesnego kształtu i tradycyjnych rozwiązań. Nazwa linii oddaje w pełni intencje projektanta – te meble dzięki przemyślanemu designowi sprawdzą się w każdym wnętrzu – o nowych trendach opowiada Paweł Pawełkiewicz specjalista ds. marki BYDGOSKIE MEBLE.
REKLAMA:

Kolor orzechowy to barwa, która wprowadza ciepły, domowy nastrój. Charakterystyczny odcień koniaku orzechowych mebli skontrastowany z ryflowaną czernią w kolekcji Just, to połączenie najnowszych trendów współczesnego wzornictwa. IMS GroupIMS GroupDzięki takiemu wyjątkowemu zestawieniu to, co uznawaliśmy za tradycyjne, nabiera nowoczesnego wyrazu i świetnie prezentuje się nawet w wymagających, postmodernistycznych wnętrzach.

Zdecydowany charakter to synonim drewnianych mebli – nie sposób przejść obok nich obojętnie. Jak każdy klasyczny materiał, drewno to styl i ponadczasowy smak. A drobna, pomysłowa zmiana znanej formy stołu czy regału, delikatne wygięcie linii sprawiają, że potrafią zawsze być na czasie, niezależnie od mody.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: IMS Group
#czytelnia #meble #wnetrza #z drewno #Projekty i aranżacje

Więcej tematów: