Konferencja: Czy dobra architektura może być ekonomiczna?

Podziel się:
Czy dobra architektura może być ekonomiczna? Dachy i Fasady – to nowy cykl spotkań, które odbędą się w Olsztynie, Szczecinie, Poznaniu , Opolu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Łodzi.

Fot. Virtus StudioFot. Virtus StudioIdeą konferencji jest stworzenie platformy do spotkań architektów, projektantów, deweloperów, konstruktorów, wykonawców dachów i fasad o raz kierowników działów inwestycji obiektów użyteczności publicznej z producentami.

Na konferencji będzie można zapoznać się z różnymi aspektami projektowania, między innymi postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jak dachy i fasady wpływają na energooszczędność budynków. Jakie są ekonomiczne technologie i systemy budowlane oraz innowacje materiałowe na różnych etapach realizacji inwestycji.
REKLAMA:

Fot. Virtus StudioFot. Virtus StudioFot. Virtus StudioFot. Virtus Studio
Podczas spotkania będą prezentowały się firmy oferujące metalowe sufity podwieszane oraz okładziny sufitowe, płyty cementowo – drzazgowe, nowoczesne płyty elewacyjne z poliwęglanu, farby proszkowe RAL EFFECT E3,okna, kołnierze uszczelniające, sterowanie elektryczne, systemy oddymiające, wyłazy dachowe, świetliki, schody strychowe, folie i membrany, kolektory słoneczne, szyby, konstrukcje stropodachów nieużytkowych, cegły konstrukcyjne i klinkierowe.

Fot. Virtus StudioFot. Virtus StudioFot. Virtus StudioFot. Virtus Studio
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Virtus Studio
#wiadomości #dachy #dach #fasada #zewnatrz_bud #seminaria

Więcej tematów: