Entrematic - koncentracja liderów branży

Podziel się:
Wspólnie z markami Dynaco, EM i Ditec firma Normstahl łączy się teraz pod marką Entrematic. Entrematic obejmuje kompleksową gamę produktów do automatycznych wejść i wjazdów obejmującą pełną ofertę rozwiązań do bram przemysłowych i systemów przeładunkowych, a także bram garażowych do budynków mieszkalnych, bram wysokowydajnych, automatów do drzwi i automatów do bram wjazdowych.

Produkty marki Ditec to m.in. drzwi i bramy do budynków mieszkalnych, fot. Normstahl EntrematicProdukty marki Ditec to m.in. drzwi i bramy do budynków mieszkalnych, fot. Normstahl EntrematicMarka Normstahl od lat słynie z świetnie zaprojektowanych, wysokiej jakości produktów oraz niezrównanej wiedzy technicznej. Bramy garażowe do budynków mieszkalnych, bramy przemysłowe, systemy przeładunkowe i systemy automatyki posiadają 10-letnią gwarancję producenta oraz reputację budowaną od ponad 60 lat. Dzięki temu asortyment firmy Normstahl jest kojarzony z bezpieczeństwem, niezawodnością i wygodą użytkowania. Marki Normstahl, Dynaco, EM i Ditec są już powszechnie znane i szanowane. Połączone w jedną firmę stanowią wybór najlepszy na rynku.

Bezkonkurencyjny kwartet

Koncentracja kilku marek pod wspólnym szyldem powoduje, że asortyment oferowany przez Entrematic odpowiada na szerokie zapotrzebowanie rynku. Skupia pod jednym szyldem marki, które oferują jeszcze bogatszą gamę produktów i możliwość lepszego zaspokojenia potrzeb klientów. Misją Entrematic jest zaprezentowanie najbardziej kompleksowego asortymentu tak, aby zaawansowane technologicznie rozwiązania i inteligentne systemy pozytywnie wpływały na funkcjonowanie przydomowego garażu, hali magazynowej czy też centrum logistycznego.
REKLAMA:

Fot. Normstahl EntrematicFot. Normstahl Entrematic

Nowatorskie bramy szybkobieżne

Marka Dynaco znana jest z najbardziej zaawansowanych technologicznie bram szybkobieżnych do zastosowań handlowych i przemysłowych. Bezpieczne, energooszczędne produkty Dynaco, doskonale znane ze swojej innowacyjności i niezawodności, stosowane są w takich branżach jak: przetwórstwo żywności, farmaceutyka, przemysł, mroźnie i pomieszczenia czyste. Co więcej, bramy Dynaco mają niskie wymagania konserwacyjne i długi, bezproblemowy okres eksploatacji, dzięki czemu znacząco obniżają zużycie energii i koszty operacyjne. Funkcja samoczynnej naprawy i brak sztywnych elementów zapewniają całkowite bezpieczeństwo ludzi i towarów. Bramy te amortyzują uderzenia pojazdów, ponadto zaś można kontynuować korzystanie z nich natychmiast po kolizji, unikając nieplanowanych przestojów w pracy.

Automaty światowej klasy

Z kolei łatwe do zamontowania i dostosowania do indywidualnych potrzeb, wysokiej jakości automaty do drzwi przymykowych i przesuwnych EM to najbardziej niezawodne rozwiązania do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Bezpieczeństwo światowej klasy i nowoczesna konstrukcja sprawiają, że automaty idealnie nadają się do instalacji w nowych i modernizowanych garażach, obiektów mieszkalnych, handlowych i służby zdrowia.

Fot. Normstahl EntrematicFot. Normstahl Entrematic

Wejście w wielkim stylu

Marka Ditec od 40 lat oferuje pełną gamę systemów do automatyki bram i drzwi, w tym bram, szlabanów i drzwi do budynków mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Rozwiązania Ditec cechuje idealne połączenie wysokiej jakości, inteligentnej funkcjonalności i indywidualnych opcji. Nie można zapominać o tym, że są one również doceniane za stylowy wygląd. Tysiące klientów na całym świecie wybierają systemy do automatyki bram i drzwi, które są łatwe w obsłudze i niezawodne.

Różnorodny asortyment bram garażowych, bram przemysłowych, automatów do bram powoduje, że klienci mają możliwość wyboru rozwiązania Entrematic idealnie skrojonego na miarę swoich potrzeb. Entrematic gwarantuje najwyższy standard bezpieczeństwa, stylu, konstrukcji, jak również łatwości montażu. Dzięki temu rozwiązania Entrematic są tak powszechnie stosowane w przydomowych garażach, centrach logistycznych, halach magazynowych czy też zakładach produkcyjnych.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Normstahl
#okna #wiadomości #brama #okna i drzwi #normstahl #garaz

Więcej tematów: