Pompy ciepła marki Buderus nagrodzone

Podziel się:
Statuetka „SYSTEM INSTALACYJNY 2012 roku” dla pomp ciepła Logatherm

Fot. BoschFot. BoschCzytelnicy magazynu „Systemy instalacyjne” nagrodzili pompy ciepła marki Buderus. Uznali je za innowacyjne i docenili ich walory techniczno – użytkowe.

Celem konkursu organizowanego przez magazyn „Systemy instalacyjne” jest ujawnienie preferencji jego czytelników w zakresie innowacyjnych produktów wprowadzanych na polski rynek instalacyjny. Czytelnicy mają za zadanie ocenić przydatność i walory techniczno-użytkowe produktów. Konkurs jest też sprawdzianem rozpoznawalności marki na rynku. W konkursie oddano ponad 6000 głosów. Nagrodzone pompy ciepła, Logatherm WPS 6K-11K, pozyskują energię cieplną z gruntu i mogą wykorzystać ją do centralnego ogrzewania oraz podgrzewu wody użytkowej. Wyposażone są w zasobnik ciepłej wody ze stali nierdzewnej o pojemności 185 litrów oraz inteligentny sterownik umożliwiający szeroki zakres regulacji. Mają też wbudowany dogrzewacz elektryczny, który pozwala na przeprowadzenie dezynfekcji termicznej ciepłej wody i może też służyć jako jej awaryjne źródło. Ich bogate wyposażenie, sprawia że dokupywanie dodatkowych podzespołów nie jest już koniecznością, a cała instalacja zajmuje mniej miejsca.
REKLAMA:

Pompy Logatherm przeznaczone są dla użytkowników indywidualnych mieszkających w domach jednorodzinnych. Pracują bardzo cicho, dlatego mogą być ustawione zarówno w kuchni, jaki i w pomieszczeniu gospodarczym. Charakteryzują się wysoką sprawnością działania, więc koszt ich eksploatacji jest niski. Mają pięcioletnią gwarancję.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Bosch
#wiadomości #instalacje #ogrzewanie #pompa_ciepla #bosch

Więcej tematów: