Młot udarowy GRAPHITE 58G858

Podziel się:
Młot udarowy GRAPHITE 58G858 to kolejna mocna pozycja w ofercie znanej marki. Połączenie przemyślanych rozwiązań i jakości wykonania sprawiają, że elektronarzędzie znacząco usprawni prace remontowo-budowlane wymagające obróbki twardych materiałów.

Fot. GRAPHITEFot. GRAPHITEZa napęd nowego młota udarowego GRAPHITE odpowiada nowoczesny silnik komutatorowy o mocy 900 W napędzający udar pneumatyczny. Pozwala on uzyskać energię udaru na poziomie 4,2 J. Wysokie parametry użytkowe gwarantują skuteczne wiercenie w betonie czy cegle otworów o średnicy do 26 mm. Elektronarzędzie posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem oraz dłutowanie. Łatwy montaż i wymianę osprzętu zapewnia uchwyt SDS+.
REKLAMA:

Fot. GRAPHITEFot. GRAPHITENowy młot udarowy GRAPHITE wyposażony został w dwupunktowy system amortyzacji rękojeści głównej. Tym samym znacząco zredukowano wibracje zapewniając wzorowy komfort i precyzję pracy. Co ważne: cały system wydłuża również żywotność produktu ograniczając naprężenia występujące na obudowie. O jakości najnowszego elektronarzędzia GRAPHITE świadczą również rozwiązania typowe dla narzędzi profesjonalnych. Wykonany z lekkiego i wytrzymałego stopu magnezu korpus reduktora, nadaje konstrukcji wysoką sztywność, a zainstalowany w obudowie wskaźniki serwisowy poinformuje o konieczności wymiany szczotek węglowych. Wszystko to sprawia, że GRAPHITE 58G858 to młot na lata. Urządzenie polecane jest zarówno ekipom remontowo-budowlanym, jak i zaawansowanym majsterkowiczom.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Graphite
#maszyny #narzedzie_elektryczne #graphite #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: