Wyposażeni w wiedzę - konferencje dla wykonawców konstrukcji aluminiowych

Podziel się:
Firma Ponzio przeprowadziła coroczny cykl konferencji kierowanych do współpracujących z nią producentów ślusarki aluminiowej z kraju oraz spoza jego granic.

Fot. PonzioFot. PonzioTegoroczne konferencje, trwające od początku stycznia do kwietnia, podsumowaliśmy z ogromną satysfakcją, bo bardzo wysoka frekwencja najlepiej świadczyła o potrzebie organizacji takich spotkań. Dzięki nim mamy pewność, że coraz większa popularność systemów aluminiowych Ponzio jest również efektem profesjonalizmu i wyposażenia w szeroką wiedzę producentów biorących udział w corocznych szkoleniach.

Podczas konferencji omówione zostały nowe rozwiązania i systemy wprowadzone do oferty w ostatnim czasie oraz plany dalszego rozwoju. Szczególną uwagę zwróciliśmy na parametry termiczne, zwłaszcza w kontekście zmian, o których mowa w projekcie Rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - dotyczących obniżenia wartości współczynnika przenikania ciepła.
REKLAMA:

Fot. PonzioFot. PonzioOmawiane zmiany w systemach Ponzio dotyczyły głównie systemów fasadowych, gdzie osiągnęliśmy bardzo niski współczynnik przenikania ciepła: Uf od 0,6 W/m2K, ale też okienno-drzwiowych, w których - zależnie od wymagań - można stosować różne warianty izolacyjności cieplnej. Dotyczy to zwłaszcza systemów PE 68 i PE 78 (zarówno okien jak i drzwi).

Bardzo dużą popularnością cieszył się najnowszy system przesuwny SL 1600tt (zaprezentowany na specjalni przygotowanym modelu), który pozwala na budowanie przestronnych konstrukcji o bardzo dużych gabarytach, przy zachowaniu wysokiej izolacyjności cieplnej i szczelności na warunki atmosferyczne.

Fot. PonzioFot. PonzioDzięki wielu modyfikacjom wprowadzonym do istniejących systemów, nowe, większe możliwości stwarzają m.in. systemy przeciwpożarowe, systemy drzwi (zwłaszcza PE 68, drzwi płaszczowe PE 78) oraz systemy okienne o znakomitych parametrach termicznych.

Prowadzone od wielu lat konferencje - to również ogromny bagaż doświadczeń dla Ponzio - bo rozwój możliwy jest właśnie tam, gdzie - aby osiągnąć wspólny cel - wymienia się opinie, potrzeby i doświadczenia.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ponzio
#okna #drzwi #wiadomości #okno #okna i drzwi #seminaria #ponzio #aluminium

Więcej tematów: