Passiv-Line Plus i Passiv-Line Ultra Liderem Rynku

Podziel się:
Uprzejmie informujemy, iż w wyniku postępowania weryfikacyjnego Konkursu Promocyjnego LIDER RYNKU 2013 EURO LEADER w kategorii Produkt Firmie AdamS przyznano dwa tytułu LIDERA RYNKU za Najlepsze w Polsce Okno PCV PASSIV-LINE ULTRA I Najlepsze w Polsce Okno PCV PASSIV-LINE PLUS.

Passiv-Line Plus i Passiv-Line Ultra Liderem Rynku PASSIV-LINE ULTRA uzyskał współczynnik przewodnictwa cieplnego dla okna referencyjnego Uw=0,5 (W/m2K) oznacza, że jest produktem o rewelacyjnych parametrach termoizolacyjnych, prawie trzykrotnie „cieplejszym” oknem od standardowych rozwiązań na rynku. Okno zostało już nagrodzone Złotym Medalem MTP 2013 oraz statuetką VIP 2012 w kategorii Innowacyjne okno PCV.

PASSIV-LINE PLUS uzyskał współczynnik przewodnictwa cieplnego dla okna referencyjnego Uw=0,7 (W/m2K). Specjalnie zaprojektowane dla najbardziej wymagających klientów. Wysoka izolacyjność cieplna w dobrej cenie. Okno zostało również nagrodzone statuetką VIP 2012 w kategorii Innowacyjne okno PCV - Projekt autorski.
REKLAMA:

Budując dom potrzebujesz okien, które zapewniają ciepło, ciszę, komfort, światło i bezpieczeństwo.

Okna z linii PASSIV-LINE to linia okien stworzona specjalnie przez Firmę AdamS do domów energooszczędnych i pasywnych. Doskonała efektywność energetyczna i perfekcyjna konstrukcja okien PASSIV- LINE pozwala firmie Adams być liderem jakości i innowacji w branży stolarki budowlanej. Potwierdzeniem jakości są liczne nagrody i certyfikaty.”
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: "AdamS" H. Pędzich
#okna #wiadomości #nagrody #okno #okna i drzwi #adams

Więcej tematów: