Aluprof Konsumenckim Liderem Jakości 2013

Podziel się:
Aluprof otrzymał złote godło w konkursie Konsumencki Lider Jakości 2013 w kategorii „Profile i systemy z aluminium”. Celem programu jest wyróżnienie marek cieszących się największym zaufaniem wśród konsumentów. Laureatów wyłaniają klienci w ogólnopolskim badaniu satysfakcji.

Aluprof Konsumenckim Liderem Jakości 2013Konsumencki Lider Jakości 2013 to program o zasięgu ogólnopolskim. Konkurs organizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Przedsięwzięcie ma na celu wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, firm i marek na polskim rynku.

W ramach programu zrealizowano badania przy wykorzystaniu różnych rodzajów kwestionariuszy. Analiza ich wyników pozwoliła jednoznacznie wyłonić liderów jakości poszczególnych kate­gorii produktowych. W każdej z nich miejsce na podium zajęły trzy najczęściej wskazywane marki.
REKLAMA:

Pierwsze miejsce w konkursie Konsumencki Lider Jakości jest dowodem, na to że nasze starania są dostrzegane i doceniane przez odbiorców. Przyznana nagroda bardzo nas cieszy i jednocześnie motywuje do dalszego poszukiwania nowych rozwiązań, wzbogacania oferty i przede wszystkim troski o rozwój sieci handlowej dzięki której jesteśmy blisko naszych klientów - mówi Tomasz Grela, Prezes Zarządu Aluprof S.A.
Firma Aluprof otrzymała 28,9% głosów zajmując w swojej kategorii pierwsze miejsce.

Z przeprowadzonych badań wynika także, że marka przedsiębiorstwa jest najbardziej rozpoznawalna w kategorii Profile i systemy z aluminium. Kolejne miejsca w tej kategorii zajęły firmy Aliplast i Reynaers Polska.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Aluprof
#okna #wiadomości #okna i drzwi #aluprof

Więcej tematów: