Viessmann partnerem projektu "Dom dla Każdego"

Podziel się:
Do energooszczędnego domu - inwestycji Wawel Service „Dom dla Każdego” - w podkrakowskich Michałowicach, wprowadziła się trzyosobowa rodzina. Przez cały miesiąc towarzyszył jej będzie zespół realizacyjny, przygotowujący materiał o budownictwie energooszczędnym i pasywnym dla TVP Info.

Fot. ViessmannFot. Viessmann

Rodzina zamieszkała z energią

20 maja 2013 trzyosobowa rodzina wprowadziła się do inwestycji Wawel Service „Dom dla Każdego” w podkrakowskich Michałowicach. Zamieszka tu przez cztery tygodnie w ramach edukacyjno - informacyjnego projektu „Buduj z energią”, realizowanego w przez Fundację Edukacja bez Granic w partnerstwie z Bankiem Zachodnim WBK i Partnerem, firmą Viessmann. Projekt dofinansowany jest ze środków NFOŚiGW. Akcja odbywa się z wykorzystaniem domu modelowego w Michałowicach, wyposażonego w pompę ciepła Vitocal 200-S wraz z rekuperacją Vitovent 300 firmy Viessmann.

Poznaj „Dom dla Każdego” od środka

Niecodzienny eksperyment polega na tym, że rodzina nie mając żadnych doświadczeń i wiedzy o tym, jak mieszka się w inteligentnym domu energooszczędnym będzie musiała sprostać ciekawym wyzwaniom. Na co dzień będzie jej towarzyszyć ekipa telewizyjna, a pojawiające się problemy i pytania zawiązane z mieszkaniem w naszym domu, będą wyjaśniane zainteresowanym podczas programu telewizyjnego, który zostanie nadany w TVP INFO w każdą sobotę, od 8 czerwca (o godz. 11) przez kolejne 13 tygodni.
REKLAMA:

Losy rodziny można śledzić na dedykowanym serwisie www.eko-budowanie.pl, jak również na naszym profilu Facebook Viessmann Polska.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Viessmann
#wiadomości #instalacje #seminaria #viessmann

Więcej tematów: