<

Zostań w domu i skorzystaj z wakacyjnej promocji Vitodens 100-S

To lato będzie całkiem inne niż zwykle – co do tego nie mamy już żadnych wątpliwości. Jedni z nas wsiądą w auto lub samolot i wyjadą do kurortu lub w głuszę, inni - zrobią coś, co przyniesie im równie dużą satysfakcję - przeprowadzą potrzebne zmiany w swoim domu!

Więcej...

Najcichsze jednostki zewnętrzne Viessmann

Powietrzne pompy ciepła Vitocal w wersji Split obsługiwane są przez nowe jednostki zewnętrzne wyprodukowane przez firmę Viessmann.

Więcej...

Aplikacja ViCare – instalacja grzewcza zawsze pod kontrolą

Nowa aplikacja mobilna Viessmann ViCare App to sposób na komfortową obsługę urządzenia grzewczego przez Internet.

Więcej...

Viessmann Partnerem koncepcji domu 4e

Firma Viessmann od 20 czerwca otrzymuje tytuł Partnera "Koncepcji E4 Wienerberger". Koncepcja domu e4 to odpowiedź na wymagania dotyczące odpowiedzialnego, energooszczędnego i zdrowego budownictwa realizowanego przy wysokim poszanowaniu środowiska i dbałości o komfort życia.

Więcej...

W kobietach siła! Viessmann partnerem Forum Kobiet

19 czerwca br. odbyła się V edycja Wrocławskiego Forum Kobiet, organizowanego przez Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Jubileuszowe V Forum, któremu patronowała firma Viessmann, zorganizowane było pod hasłem „Kobieta o każdej porze dnia”.

Więcej...

Budowlana Marka Roku 2017 dla Viessmann

8 czerwca odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Budowlana Marka Roku 2017. Firma Viessmann otrzymała nagrodę w kategorii pompy ciepła.

Więcej...

Ciepło z natury wprost dla zdrowia

Zespół Turystyczno- Wypoczynkowo- Rehabilitacyjny Caritas Diecezji Opolskiej– „Sebastianeum Silesiacum” w Kamieniu Śląskim posiada jedną z największych instalacji grzewczych opartych o urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii. Dzięki temu ośrodek zredukował koszty ogrzewania...

Więcej...

Szkolenia Akademii Viessmann

Szkolenia skierowane są do projektantów, sprzedawców oraz wykonawców systemów grzewczych.

Więcej...

Złoty Instalator dla firmy Viessmann

Podczas IV Kongresu INSTALEXPO, który odbył się w październiku br. firma Viessmann otrzymała statuetkę za hybrydową pompę ciepła Vitocaldens 222-F.

Więcej...

Najstarszy, pracujący kocioł firmy Viessmann poszukiwany!

Firma Viessmann organizuje konkurs, którego celem jest znalezienie najstarszego, działającego kotła firmy Viessmann.

Więcej...
Loading...