Celma - renowacja sali gimnastycznej w SP 47 w Szczecinie

Podziel się:
W Szkole Podstawowej nr 47 im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinie rozpoczął się remont sali gimnastycznej realizowany przez pracowników firmy CELMA. Jest to nagroda za wygraną w pierwszej edycji konkursu MOC POLSKICH ŚWIĄT, organizowanego przez jedynego polskiego producenta narzędzi i elektronarzędzi.

11 czerwca br. rozpoczęły się prace remontowe w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 47 w Szczecinie, która wygrała konkurs MOC POLSKICH ŚWIĄT organizowany przez firmę CELMA. Z uwagi na specyfikę zniszczeń potrzebne były wcześniejsze naprawy także na zewnątrz budynku. Renowacja oraz izolacja zewnętrznej ściany potrwa około 20 dni, a jest za nie odpowiedzialna zewnętrzna firma budowlano-remontowa. Prowadzone działania modernizacyjne są niezbędne przed rozpoczęciem właściwego remontu sali gimnastycznej, gdyż nieszczelność ściany spowodowała dostawanie się wody do wewnątrz budynku, co doprowadziło do regularnego zalewanie parkietu i jego spróchnienia.

„Pracownicy CELMA rozpoczęli remont, którego celem jest pełna renowacja sali gimnastycznej w SP 47. Cieszymy się, że możemy się przyczynić w ten sposób na rzecz rozwoju jednego z najlepszych klubów judo, którego wychowankowie zajmują miejsca na podium w wielu zawodach – dodaje Zygmunt Skwarło Prezes Zarządu CELMA SA. – „Liczymy, że wszystkie naprawy odbędą się zgodnie z planem i bez przeszkód uda nam się je zakończyć wraz z początkiem lipca, aby nowa sala służyła dobrze młodym sportowcom jak najszybciej.”
REKLAMA:

Z kolei najważniejsza faza remontu, czyli prace wewnętrzne wykonywane przez pracowników Celmy, rozpoczęły się właśnie teraz. Zostały one podzielone na trzy etapy. Harmonogram prac przewiduje między innymi, że w I etapie przeprowadzone zostaną prace rozbiórkowe, na II etap zaplanowane jest tynkowanie ścian, natomiast w końcowym III etapie ekipa remontowa położy parkiet oraz pomaluje ściany i sufit sali. Przewidywany termin zakończenia prac to początek lipca 2013.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Celma
#wiadomości #nagrody #sponsoring #maszyny #konkursy #celma

Więcej tematów: