Ponzio na Ukrainie

Podziel się:
Ekspansja systemów Ponzio na rynki naszych sąsiadów spowodowała konieczność utworzenia zagranicznej siedziby firmy.

Fot. PonzioFot. PonzioSpółkę-córkę firma Ponzio otworzyła na Ukrainie. Jej zadaniem jest sprawna obsługa tego dużego, dynamicznie rozwijającego się rynku, na którym sukcesywnie wzrasta liczba odbiorców systemów firmy. Ponzio jest jednym z liderów w zakresie logistyki na rynku polskim, dlatego firma powołała do istnienia spółkę, której jednym z celów wynikających z troski o klientów jest zapewnienie im terminowej dostawy produktów.

Siedzibę Ponzio-Ukraina w obwodzie kijowskim tworzą biuro oraz magazyn profili i akcesoriów, które zapewniają ciągłość dostaw w optymalnym czasie. Pracownicy spółki, oprócz obsługi klientów, służą także doradztwem technicznym i obiektowym.
REKLAMA:

Zainteresowaniem cieszy się tu jeden z najnowszych w ofercie Ponzio, ciepły system okienno-drzwiowy PE 68, dzięki temu, iż posiada jedne z najlepszych na rynku w swej grupie parametry techniczne, w stosunku do ceny. Poza tym duże zastosowanie znajdują systemy fasadowe, przeciwpożarowe, a także systemy wewnętrzne. Do ciekawych realizacji należą znaczące obiekty m.in. w Kijowie i Doniecku.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ponzio
#okna #drzwi #wiadomości #okno #okna i drzwi #ponzio

Więcej tematów: