Nowa strategia, nowe Bydgoskie Meble

Podziel się:
W dniu 1 lipca marki Bydgoskie Meble oraz HF Helvetia Furniture łączą siły pod jednym, wspólnym brandem: Bydgoskie Meble.

Fot. Logo Bydgoskie MebleFot. Logo Bydgoskie Meble

Siła w tradycji

Wspólna komunikacja sprzedażowa obu marek to przede wszystkim odpowiedź na oczekiwania konsumentów, którzy niejednokrotnie podkreślają, że cenią sobie jakość i wartość jaką reprezentują Bydgoskie Meble, marka z tradycją sięgającą 1884 roku. Stąd decyzja o poszerzeniu dotychczasowej oferty mebli skrzyniowych i uzupełnienie jej o meble tapicerowane. Nowa identyfikacja obydwu marek z tym samymi, solidnymi i sprawdzonymi produktami, ma przynieść oczekiwane korzyści zarówno w odbiorze wizerunkowym mebli, jak i w efektach sprzedaży.

Siła w zmianie

Poszerzona, uzupełniająca się oferta, wzbogacona cross-referencjami, które pomogą kupującym zaaranżować kompletne wnętrze. Jedna solidna marka konsumencka, o szerokim asortymencie mebli do domu, pozwoli konsumentom komfortowo podejmować decyzje zakupowe. Od lipca w salonach meblowych pojawią się dwa katalogi: jeden z meblami skrzyniowymi, drugi zaś z tapicerowanymi w nowej szacie graficznej, podyktowanej nową identyfikacją wizualną marki Bydgoskie Meble. W katalogach znajdą się wskazówki, które kolekcje mebli tapicerowanych i skrzyniowych najlepiej się uzupełniają. Spójny wizerunek odnaleźć można również na nowej, zoptymalizowanej pod kątem funkcjonalności stronie internetowej www.bydgoskiemeble.pl  Jest ona zaprojektowana tak, by w przyjazny i intuicyjny sposób przedstawić kolekcje, jak i pomóc dopasować do nich wybrane elementy z najnowszej oferty Bydgoskich Mebli.
REKLAMA:

Siła we współpracy

HF Helvetia Furniture po 1 lipca zmieni logotyp na swoich produktach, jednak nie zmieni się nic w systemie organizacji produkcji. Co więcej, w salonach meblowych będzie można obejrzeć sofy, narożniki i fotele w pełnych propozycjach aranżacyjnych, wśród mebli salonowych, jadalnianych, a także tych do sypialni, gabinetu czy przedpokoju. Dzięki wspólnym powierzchniom ekspozycyjnym - marki Bydgoskie Meble – w jednym miejscu będzie można uzyskać pełną wiedzę w zakresie zaprojektowania swojej domowej przestrzeni.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Bydgoska Fabryka Mebli
#wiadomości #meble #wnetrza #bfm

Więcej tematów: