Ogrodnictwo z keramzytem w nowej odsłonie

Podziel się:
Jak uprawiać rośliny z wykorzystaniem keramzytu? W jaki sposób prawidłowo przesadzić krzew lub drzewo, a jak prosto wykonać nowe, ładne i naturalnie wyglądające nasadzenie? O tym, i nie tylko, dowiedzieć się można z nowego folderu „Ogrodnictwo” przygotowanego przez Weber Leca®, producenta tego naturalnego kruszywa.

Ogrodnictwo z keramzytem w nowej odsłonieOgrodnictwo z keramzytem w nowej odsłonie
Nowy folder zawiera liczne porady i praktyczne instrukcje „krok po kroku” dotyczące zastosowania keramzytu w ogrodach, w uprawach doniczkowych, pod osłonami, do kształtowania skalnego ogródka, przy przesadzaniu krzewów i roślin, czy ratowania drzewa rosnącego w chodniku.

Fot. WeberFot. WeberMiłośnicy roślin znajdą tam także wywiad z p. Justyną Kaletą, właścicielką Centrum Szkółkarskiego „Justyna” w Gdańsku – ekspertem i pasjonatką ogrodnictwa oraz entuzjastką stosowania keramzytu. „Ogrodnictwo” zawiera także informacje o cechach keramzytu oraz dostępnym asortymencie, dostosowanym do konkretnego przeznaczenia produktu.

Ogrodnictwo z keramzytem w nowej odsłonieOgrodnictwo z keramzytem w nowej odsłonieChcesz zobaczyć nowe „Ogrodnictwo”? Jest na to kilka sposobów!

Aby obejrzeć folder kliknij tutaj (dokument w formacie ISSUU)

Aby pobrać folder kliknij tutaj (dokument w formacie ZIP 1,70 MB)

Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać wydrukowany folder pocztą napisz: keramzyt.weber@saint-gobain.com

Więcej na www.netweber.pl
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Weber
#wiadomości #ogrody #weber #do ogrod

Więcej tematów: