Nowa odsłona serwisu My Way Paradyż Group

Podziel się:
Ruszył nowy serwis internetowy marki My Way Paradyż Group! Zaawansowany layout graficzny strony przygotowano z ogromną dbałością, by móc precyzyjnie oddać najdrobniejsze szczegóły prezentowanych produktów. Teraz poszukiwanie odpowiednich płytek jest niezwykle proste, a przy tym bardzo przyjemne! Wszystko dzięki wprowadzeniu nowoczesnych funkcjonalności oraz intuicyjnego, przejrzystego menu.

Logo Ceramika ParadyżLogo Ceramika ParadyżKolekcje marki My Way Paradyż Group prezentują oryginalny, światowej klasy design i powstają przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii produkcji. Chcąc jak najpełniej ukazać ich piękno, twórcy nowego serwisu internetowego marki zdecydowali się na poziomy układ strony, nie wymagający przewijania oraz wykorzystanie zdjęć aranżacyjnych kolekcji jako tła serwisu. Dzięki temu już pierwszy kontakt z witryną pozwala na podziwianie najnowszych propozycji My Way Paradyż Group.

Portfolio marki podzielone zostało na cztery kategorie: Kolekcje 25x75 cm, Stone Design, Wood Design i Kolekcje FIT. Użytkownik może obejrzeć każdą linię na dużych zdjęciach aranżacyjnych, prezentowanych w łatwej do przewijania formie oraz bardziej szczegółowo – wskazując interesujące go elementy wchodzące w skład prezentowanego wnętrza. Ponadto, klikając w wybrany komponent, można dowiedzieć się więcej na temat jego cech charakterystycznych, montażu i użytkowania. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce odnalezienie produktów na stronie jest niezwykle proste.
REKLAMA:

Logo My WayLogo My WayMechanizm w intuicyjny sposób pozwala odnaleźć poszukiwane elementy według ściśle określonych wytycznych użytkownika. Strona oferuje także możliwość skalkulowania kosztu zakupu płytek – z wariantem zapisania wyceny w pliku PDF. To wygodne ułatwienie dla tych, którzy wybierają się do salonu, aby obejrzeć produkty na żywo. Na stronie znajdują się również informacje o tym, w którym salonie można zobaczyć daną kolekcję w formie ekspozycji, a następnie gdzie ją kupić. Z tak kompleksowymi danymi poszukiwanie wymarzonych płytek staje się czystą przyjemnością.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ceramika Paradyż
#wiadomości #technologie #plytka #wnetrza #paradyz

Więcej tematów: