Promocja na okna firmy Internorm

Podziel się:
Większość z nas przyzwyczaiła się, że najlepsze ceny wszelakich produktów można uzyskać w okresie posezonowych promocji. Taka sytuacja ma również miejsce w branży budowlanej, gdzie często producenci i dystrybutorzy oferują produkty w korzystniejszych cenach niż w sezonie. Dotyczy to również okien austriackiego producenta, firmy Internorm, który postanowił obniżyć ceny po przez oferowanie okien trzyszybowych w cenie dwuszybowych.

Fot. InternormFot. InternormAkcją promocyjną trwającą do 2 grudnia objęte są niemal wszystkie okna największego producenta okien w Europie. Nawet w wersjach 2-szybowych są to jedne z najcieplejszych okien dostępnych na rynku, ale wraz z 3-szybą osiągają współczynniki, które stawiają je na pozycji najlepszych rozwiązań do domów niskoenergetycznych i pasywnych. Trzecia zastosowana w nich szyba pokryta jest unikalną powłoką SOLAR+, która nie tylko stanowi barierę dla ucieczki ciepła, ale i pozyskuje je dzięki promieniom słońca – do pomieszczeń trafia nawet o 20% więcej energii słonecznej niż w przypadku standardowych szyb.

-W tym okresie oferujemy naszym klientom nie tylko możliwość zakupu okien uznawanych przez specjalistów za najbardziej zaawansowane technologicznie i jakościowo, ale i wymierną korzyść finansową w wysokości 160 zł za m2 szyby w stosunku do okresu nie objętego promocją –zachęca Karol Niespodziewański z IFTM Internorm.
REKLAMA:

Korzystna cena dotyczy okien łączących w sobie zalety eleganckiego drewna wewnątrz pomieszczenia i odpornego na ekstremalne warunki atmosferyczne aluminium na zewnątrz okna HF 200, HF 200 VARION i HF 300 oraz unikalnego połączenia tworzywa sztucznego z aluminiową nakładką w modelach KF400, KF405, KF410 i KF 500. Warto przy tym zaznaczyć, że modele KF410 i KF500 w czasie trwania promocji bezpłatnie wyposażane są w ramkę dystansową ISO lub ze stali szlachetnej.

Fot. InternormFot. InternormFot. InternormFot. Internorm
Aby skorzystać z promocji wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy lub wypełnić formularz bezpłatnej wyceny na stronie internetowej okna-pasywne.pl. W efekcie można połączyć atrakcyjną cenę zakupu z długoterminową oszczędnością, będącą rezultatem zastosowania energooszczędnych okien. Co ważne okna Internorm są nie tylko ciepłe ale i piękne. Linie stylistyczne dopasowywane do estetyki budynku, możliwość indywidualizacji kolorów i kształtów dopełniają obraz unikalnych na europejską skalę opcji wyboru okien.

- Warto zauważyć, że wszystkie modele okien objęte promocją osiągają pasywną izolacyjność cieplną Uw poniżej 0,8W/m2K, nadają się więc do budownictwa pasywnego. Takie okna pozwalają także na zachowanie najbardziej przyjaznego dla użytkowników mikroklimatu w pomieszczeniach. – dodaje przedstawiciel Internorm.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Internorm
#okna #wiadomości #okno #okna i drzwi #promocje #Internorm

Więcej tematów: