Okap wyspowy Franke Merkury

Podziel się:
Forma okapu wyspowego Franke Merkury została zamknięta w prostym i harmonijnym kształcie sześcianu. Nowa propozycja projektantów Franke opiera się na koncepcji idealnej i geometrycznej bryły zawieszonej w przestrzeni, która kryje w sobie doskonałe, wielofunkcyjne wyposażenie.

Nowy okap Franke Merkury stworzony został z zamiłowania do symetrii i harmonii panującej w kuchniach z wyspą. Okap Merkury to połączenie wydajnego pochłaniacza zapachów i wilgoci z dekoracyjnym elementem wystroju wnętrza, stanowi także dodatkowe źródło oświetlania płyty grzewczej oraz blatu roboczego. Niemal ascetyczny model okapu to odpowiedź na współczesny trend w projektowaniu urządzeń kuchennych, która sprowadza się do oszczędnych i minimalistycznych form, bez zbędnych ozdobników i barwnych kolorów, a przy tym doskonale łączy kilka funkcji w jednym urządzeniu.

Urządzenie doskonale oczyści powietrze w otwartej przestrzeni czyli kuchni połączonej z salonem filtrując do 450 m3 na godzinę dzięki wysokowydajnemu filtrowi węglowemu. Pracuje w trzech trybach standardowych oraz jednym intensywnym, dzięki któremu nawet najbardziej aromatyczne zapachy unoszące się w kuchni nie przenikają do pozostałych pomieszczeń. Urządzenie zdolne jest pracować w trybie 24 godzin gwarantując ciągłą wentylację pomieszczenia. Wygodne sterowanie za pomocą pilota zapewnia intuicyjną kontrolę nad okapem.

Fot. FrankeFot. FrankeFot. FrankeFot. Franke
Nowy okap Franke Merkury FME407 dostępny jest na rynku od marca 2014 roku. Urządzenie zostało zaprojektowane w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i inox. Cena 3 999 zł.

Źródło: Franke

(MZ)

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Franke
#do wentylowanie #wnetrza #do kuchnia #franke #produkty #Kuchnia i jadalnia - wystrój

Więcej tematów: