Kolekcja drzwi wewnętrznych TIARA firmy POL-SKONE

Podziel się:
Z myślą o osobach o wyrafinowanym guście, ceniących śmiałe wnętrza, firma POL-SKONE stworzyła nową linię drzwi wewnętrznych TIARA. Kolekcja wyróżnia się nowoczesną estetyką, którą zawdzięcza gładkiej powierzchni panelu oraz prostym, aluminiowym listwom dekoracyjnym. Nowe modele dzięki połączeniu oszczędności formy z wysmakowanym wzornictwem, umożliwiają stworzenie aranżacji w stylu modernistycznym, industrialnym bądź futurystycznym.

Fot. Pol-SkoneFot. Pol-Skone Świat nowoczesnej architektury wnętrz wypełniają idee sztuki minimalistycznej, a współczesne trendy w aranżacji skłaniają się ku surowym formom, które nadają wnętrzu dynamicznego i zdecydowanego charakteru. Chłodna kolorystyka, minimalizm, kontrast faktur, prostota oraz przemysłowe elementy dają poczucie niezależności oraz przestrzenności. Do pomieszczeń wprowadza się odważne zestawienia łącząc ze sobą chropowatą, zimną strukturę betonu z gładką taflą szkła czy metalu oraz ciepłym drewnem.

Drzwi są jednym z kluczowych elementów każdej aranżacji wnętrza, podkreślają jej charakter oraz pomagają kształtować klimat poprzez grę faktur i wzorów. Modele z kolekcji TIARA będą idealnym zwieńczeniem przestrzeni o cechach industrialnych, która daje poczucie wolności oraz wyzwolenia od panujących standardów. Podłużny aluminiowy dekor będzie doskonale prezentował się na tle ściany wykończonej szorstkim betonem, dając mocny kontrast, który jest jednym z obowiązujących trendów przy projektowaniu wnętrz.

Kolekcja drzwi wewnętrznych TIARA firmy POL-SKONE jest ukoronowaniem nowoczesnej przestrzeni. W jej ramach dostępnych jest 5 wzorów wykonanych z wysokiej jakości materiałów, które wyróżniają się prostotą, gładką powierzchnią paneli oraz stylowymi wykończeniami. Modele różnią się między sobą rozmieszczeniem listew od dwóch lub trzech po oryginalne kombinacje dwu lub trzech pionowych listew ułożonych równolegle.


Źródło: Pol-Skone


(MZ)

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Pol-Skone
#okna #drzwi #okna i drzwi #z szklo #do montaz #z drewno #z metal #pol_skone #z aluminium #z panele #produkty

Więcej tematów: