Termostatyczne zawory mieszające ATM 881 firmy AFRISO

Podziel się:
Regulują proporcje zimnej i gorącej wody użytkowej, zapewniają stałą jej temperaturę, chronią użytkowników przed poparzeniami. Zawory mieszające to prosty sposób na skuteczną kontrolę temperatury wody w bateriach umywalkowych i nie tylko.

Fot. AfrisoFot. Afriso Termostatyczne zawory mieszające ATM 881 firmy AFRISO stosowane są wszędzie tam, gdzie liczy się szybka reakcja na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody i, gdzie niezbędna jest ochrona przed poparzeniami. Przeznaczone do regulacji temperatury ciepłej wody dostarczanej do instalacji baterii umywalkowych i prysznicowych, sprawdzają się również jako element instalacji ogrzewania podłogowego, zastępując kosztowne układy regulacji.

W razie wystąpienia awarii dopływu wody zimnej, zawory ATM wykorzystują specjalną funkcję „bez oparzeń”, by skutecznie blokować dopływ wody gorącej. Umożliwiają one bezpieczne przegrzewanie wody w zasobnikach c.w.u. w celu ochrony przed bakteriami Legionelli, bez narażania użytkowników na poparzenie
REKLAMA:

Są przy tym praktyczne w obsłudze, mogą być montowane w dowolnej pozycji, pozwalają na kompaktową zabudowę w instalacji i nie wymagają czynności konserwacyjnych w trakcie pracy. Wykonane z mosiądzu, są dodatkowo wyposażone w pokrywkę pokrętła regulacji temperatury, która ogranicza możliwość przypadkowej zmiany nastawy. Samo pokrętło zawiera czytelną skalę, dzięki czemu bardzo łatwo wykonuje się nim poprawną nastawę temperatury.

Źródło: Afriso

(G)
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Afriso
#instalacje #do kuchnia #do montaz #zawór #do lazienka #afriso #produkty #Instalacje - pozostałe

Więcej tematów: