ARBET uczestniczył w Targach Rolniczych w Kościelcu. Nawet w małej miejscowości można zorganizować udane przedsięwzięcie targowe. Dzięki współpracy ze stałym kontrahentem, firmą MB (Materiały Budowlane) Wesołek, FS ARBET uczestniczył w czerwcu w Targach Rolniczych w Kościelcu. Kościelec to niewielka miejscowość pod Koninem, na co dzień mieszka tam zaledwie 750 osób.

Organizatorem targów jest Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.
Chociaż wystawcy to głównie producenci oraz sprzedawcy ciągników, maszyn, urządzeń rolniczych, nawozów, środków ochrony roślin, pasz, na imprezie nie zabrakło materiałów budowlanych i wyposażenia budynków inwentarskich.
REKLAMA:
Stałym elementem targów był pokaz zwierząt hodowlanych i kiermasz ogrodniczy. Można było również uzyskać informacje, doradztwo w zakresie funduszy unijnych.

ARBET miał okazję zaprezentować swoje produkty na stoisku MB Wesołek. Przedstawiciel handlowy Fabryki odpowiadał na pytania m.in. nieszkodliwości płyt styropianowych dla zwierząt, żywności i środowiska. Pytający często bardzo szczegółowo pytali o różne aspekty zastosowania styropianu, wykazując się daleko idącą znajomością tematu i zainteresowaniem jakością.
(MZ)
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Arbet