Patio Light – przesuwne okno do kuchni finalistą konkursu Dobry Wzór 2014

Podziel się:
Design produktu coraz częściej jest ważnym kryterium wyboru rozwiązania, dlatego opracowując nowe produkty staramy się, aby okna charakteryzowały się jak najlepszym wzornictwem, łączącym estetykę oraz funkcjonalności i wygodę użytkowania. Takim systemem jest okno Patio Light, które uzyskało tytuł finalisty konkursu „Dobry Wzór” w kategorii „Strefa Domu”.

 Fot. Vetrex Fot. Vetrex Konkurs „Dobry Wzór” już od lat organizowany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki. Celem tej inicjatywy jest wyłonienie dobrze zaprojektowanych, nowoczesnych i innowacyjnych produktów, z cenami skalkulowanymi adekwatnie do możliwości polskich nabywców.
REKLAMA:

Przesuwne okno do kuchni Patio Light zostało wyjątkowo pozytywnie ocenione przez interdyscyplinarne jury jako produkt ergonomiczny, zgodny z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, do wszechstronnego wykorzystania. Sędziowie dostrzegli innowacyjne zastosowanie okna, które doskonale sprawdza się nie tylko w roli drzwi tarasowych, ale także w pomieszczeniach ciasnych, wymagających dobrego doświetlenia i wentylacji, umożliwiając optymalne wykorzystanie miejsca wokół okna zamontowanego nad blatem, zlewem czy biurkiem. Jury doceniło także dopracowaną konstrukcję, możliwość łączenia skrzydeł przesuwnych z uchylno-rozwieranymi oraz mechanizmy zapewniające bezpieczeństwo i ochronę przed włamaniem.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Vetrex
#okna #wiadomości #okna i drzwi #do kuchnia #vetrex #konkursy

Więcej tematów: