Konkurs firmy Nice Polska

Podziel się:
Oficjalny Partner  T-Mobile Ekstraklasy firma Nice Polska rozpoczyna konkurs dla klubów biorących udział w tegorocznych rozgrywkach. Kluby, których kibice wykażą się największym zaangażowaniem, wiosną będą mogły zautomatyzować swój stadion produktami Nice wartymi łącznie 30 tys. zł. Nagrodzone zostaną trzy najbardziej aktywne kluby.

 Fot. Nice Fot. Nice
Zasady konkursu są niezwykle proste, dzięki czemu wziąć udział w nim może praktycznie każdy kibic posiadający komputer z dostępem do Internetu. Zainteresowane kluby umieszczają na swojej stronie internetowej baner reklamowy z aktywnym linkiem dedykowanym każdemu klubowi (lub sam link). Zwycięzcą rywalizacji będzie klub, który zagwarantuje największą liczbę unikalnych wejść na stronę konkursową. Alternatywnie można zagłosować za pośrednictwem strony internetowej www.nice.pl/TwojNiceKlub.

Konkurs potrwa do 31.01.2015 r. Na zakończenie konkursu trzy najlepsze kluby T-Mobile Ekstraklasy pod względem unikalnych wejść otrzymają atrakcyjne nagrody. Zwycięzca będzie mógł wybrać produkty z oferty Nice wraz z montażem o łącznej wartości 12 tys. zł brutto. Wskazane produkty zostaną zainstalowane na stadionie lub przylegającej do niego infrastrukturze przez Partnera Handlowego Nice. Drugi klub będzie mógł zautomatyzować swój stadion za 10 tys. zł, natomiast trzeci za 8 tys. zł. Te kwoty pozwalają na zakup wraz z montażem profesjonalnego szlabanu, kilku bram garażowych czy samych napędów do różnego rodzaju bram wjazdowych wraz z akcesoriami bądź częściową instalację systemu parkingowego.
REKLAMA:

- W działalności biznesowej często odwołujemy się do elementów rywalizacji. Uważamy, że zarówno w sporcie, jak i w biznesie jest miejsce na sprawiedliwą i czystą rywalizację fair-play. Postanowiliśmy zaprosić kluby oraz kibiców do aktywnej rywalizacji. Jestem przekonany, że kluby, których fani wykażą się największym zaangażowaniem, będą mogły jeszcze w rundzie finałowej cieszyć się z zalet, które oferuje automatyka Nice. W tej sposób chcielibyśmy dołożyć swoją skromną cegiełkę do poprawy infrastruktury stadionów T-Mobile Ekstraklasy – powiedział Adam Krużyński, dyrektor zarządzający Nice Polska. Realizacja nagrody będzie miała miejsce w trakcie rundy finałowej, wiosną 2015 r.

Udział w konkursie dla klubów jest fakultatywny.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Nice
#okna #wiadomości #brama #okna i drzwi #konkursy #nice

Więcej tematów: