Panel INNOVO o grubości 60 mm teraz także w bramie UniTherm marki WIŚNIOWSKI

Podziel się:
Firma Wiśniowski kolejny raz zaskoczyła swoich klientów. Tym razem za sprawą bramy garażowej UniTherm, która, przy cenie niewiele wyższej od standardowej bramy UniPro, posiada panel INNOVO o grubości 60 mm. Dzięki temu jest to najbardziej energooszczędna brama garażowa w przystępnej rynkowej cenie.

 Fot. WIŚNIOWSKI Fot. WIŚNIOWSKI Przy tak zmiennych warunkach klimatycznych jakie panują w Polsce, termoizolacyjne parametry bramy są ważne dla każdego klienta. Gwarantują one utrzymanie w garażu ciepła zimą i niskiej temperatury latem.

Dotychczas taka brama była dostępna tylko dla zamożnych klientów ale postanowiliśmy zrobić wszystko aby był to standard dla naszych produktów. I tak powstała brama UniTherm
– powiedział Marcin Strzelec, Menedżer Produktu firmy WIŚNIOWSKI

Sercem bram garażowych UniTherm jest panel INNOVO o grubości 60 mm, dotychczas dostępny tylko w luksusowej bramie PRIME firmy Wiśniowski. Współczynnik przenikania ciepła panelu INNOVO wynosi 0,37 W/m2K, co wraz z nowoczesnym systemem uszczelnień przekłada się na znakomitą termoizolację całej bramy, ze współczynnikiem na poziomie nawet 0,9 W/m2K.

Oprócz doskonałych parametrów termoizolacyjnych brama UniTherm ma bardzo dobre wyniki badań innych równie ważnych właściwości takich jak: wodoszczelność (kl 2), odporność na obciążenia wiatrem (kl 4), przepuszczalność powietrza (kl 5).

 Fot. WIŚNIOWSKI Fot. WIŚNIOWSKI Brama garażowa z takimi parametrami w cenie niewiele wyższej od standardowych bram dostępnych na rynku, nie ma konkurenta ani w Polsce ani w Europie – dodaje ekspert.

Od grudnia, brama UniTherm została na stałe wprowadzona do gamy produktów firmy Wiśniowski. Brama dostępna jest w kolorach drewnopodobnych (złoty dąb, orzech) ale również w szerokiej palecie kolorów RAL, a w tym w coraz bardziej modnych odcieniach szarości (antracyt, RAL 7016).

Źródło: Wiśniowski

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Wiśniowski
#okna #okna i drzwi #wisniowski #w brama #panel #bramy garażowe #produkty

Więcej tematów: