EKO-OKNA otwiera nową halę produkcyjną

Podziel się:
Już jutro w sobotę 13 grudnia 2014 nastąpi uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjnej firmy EKO-OKNA w Kornicach kolo Raciborza. Nowo wybudowany obiekt pozwoli na zwiększenie potencjału produkcyjnego firmy. Dotychczas firma mogła produkować 3.000 okien dziennie, dzięki nowej hali produkcyjnej liczba ta zwiększy się o 2.000.

 Fot. EKO-OKNA Fot. EKO-OKNA Nowa hala produkcyjna ma powierzchnię 20.000 m² i będzie dysponowała wyłącznie nowoczesnymi maszynami do produkcji okien. Zatrudnienie znaleźć ma w niej pół tysiąca pracowników, począwszy od pracowników produkcji do pracowników biurowych, administracji. Firma EKO-OKNA oferuje pełne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę oraz atrakcyjne zarobki – mówi Łukasz Kucharczyk Marketing & Product Manager. – Po trzech latach każdy pracownik może liczyć na wynagrodzenie w wysokości 2100 złotych netto. Zwiększeniu uległa też flota transportowa firmy. Producent zakupił 50 tirów, które zapewnią szybkość działania.

 Fot. EKO- OKNA Fot. EKO- OKNA Rok 2014 firma zamyka z 30-procentowym wzrostem wielkości sprzedaży w porównaniu do roku poprzedniego. Łącznie w obecnym roku wyprodukowano 620.000 okien oraz zrealizowano ponad 200.000 zamówień. Obecnie firma zatrudnia 1400 pracowników. W trzech biurach handlowych pracuje 130 osób, a w terenie działa 20 handlowców. Niewątpliwie dużą zaletą firmy jest 7-dniowy termin realizacji zamówienia.
REKLAMA:

Firma EKO-OKNA to czołowy polski producent stolarki okienno-drzwiowej, posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży. Okna eksportowane są do klientów z całej Polski, a także do odbiorców z wielu krajów europejskich oraz do Kanady, Stanów Zjednoczonych czy Australii. Produkcja odbywa się na zaawansowanych technologicznie, w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

 Fot. EKO-OKNA Fot. EKO-OKNA Fot. EKO-OKNA Fot. EKO-OKNA
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Eko-okna
#okna #wiadomości #inwestycje #okna i drzwi #eko_okna

Więcej tematów: