Targi BUDMA 2016

Podziel się:
Targi odbędą się 2-5 lutego w Poznaniu, organizatorzy udostępnili pierwszą listę zgłoszonych firm, które zaprezentują swoją ofertę.

Targi BUDMA 2016Pierwszy dzień targów ponownie dedykowany będzie przedstawicielom handlu, tak aby zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki do rozmów biznesowych. Warto zwrócić uwagę na program Hosted Buyers, dzięki któremu do Poznania przyjadą przedstawiciele sieci zakupowych i dystrybucyjnych z wielu krajów z całego świata. Ruszy także odświeżona Strefa Testów gdzie własnoręcznie przetestujemy narzędzia i materiały budowlane poznając jednocześnie najbardziej efektywne metody ich stosowania. Przez cztery dni w Poznaniu będziemy mieli również okazję podziwiać najlepszych fachowców w ramach licznych mistrzostw, turniejów i pokazów. Z kolei dla architektów i projektantów, wspólnie z Izbą Architektów RP, przygotowywane jest Forum Architektury, a w jego ramach m.in. debata z udziałem autorytetów z branży, czy także spotkanie ze światowej sławy gwiazdą architektury. Również inwestorzy i generalni wykonawcy znajdą podczas BUDMY ciekawe wydarzenia, jak choćby VII Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego. Podczas imprezy będzie można zobaczyć ekspozycję najnowszych propozycji branży kominkowej. Targom BUDMA 2016 towarzyszyć będą bowiem Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI.
REKLAMA:

„Cieszy nas fakt, że tak dużo znamienitych firm już teraz zgłosiło swój udział w targach. Oczywiście w lutym będziemy mogli zapoznać się z ofertą produktową i technologiczną znacznie większej liczby Wystawców, a tych spodziewamy się w Poznaniu około 800.” – mówi Dariusz Muślewski, dyrektor targów BUDMA – „Szczególnie wartym podkreślenia jest fakt, że spora część z Wystawców już zapowiedziała prezentację wielu rynkowych nowości, a wśród nich również rynkowych premier, produktów, które po raz pierwszy zobaczymy dopiero podczas BUDMY!” – podkreśla.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
#wiadomości #izolacje #targi #mtp

Więcej tematów: