Wyróżnienie za działalność eksportową dla Grupy Velux

Podziel się:
Grupa VELUX otrzymała wyróżnienie w kategorii najbardziej innowacyjny eksporter w ramach plebiscytu zorganizowanego przez redakcję „Rzeczpospolitej”.

Fot. VeluxFot. VeluxPodczas gali Klubu Eksportera „Rzeczpospolitej” Grupa Velux odebrała wyróżnienie. Wyboru dokonywano w trzech kategoriach: lidera eksportu, najbardziej dynamicznego wejścia na zagraniczny rynek, najbardziej innowacyjnego eksportera. Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz patronatem Pracodawców Rzeczpospolitej Polskiej.

Wyróżnienie otrzymane w plebiscycie jest dla nas potwierdzeniem mocnej pozycji w branży stolarki, uznaniem dla ciągłego rozwoju firmy obecnej w Polsce już od 25 lat, jak również innowacyjności naszych produktów. Udało nam się to osiągnąć dzięki inwestycjom Grupy VELUX w nowe technologie oraz polskie fabryki, w których produkowane są nowoczesne okna - mówi Jacek Siwiński, dyrektor generalny VELUX Polska.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Velux
#okna #wiadomości #nagrody #okno #okna i drzwi #imprezy #velux

Więcej tematów: