Armstrong z nowym A-book

Podziel się:
Już jest dostępne na rynku najnowsze wydanie prestiżowego rocznika A-book firmy Armstrong. Wydawnictwo to podróż przez najciekawsze nowe inwestycje, które zrealizowano w Europie pokazująca aktualne trendy w architekturze i wyposażeniu wnętrz.

Fot. AmstrongFot. AmstrongW A-Book Journey 2016 zaprezentowano 41 najciekawszych inwestycji budowlanych, w których zastosowano sufity podwieszone Armstrong. Publikacja promuje nowe trendy w architekturze, dzięki czemu stanowi bardzo inspirujący materiał dydaktyczny dla projektantów. A-Book ma formę eleganckiego albumu wydanego drukiem, dostępny jest też w wersji cyfrowej na stronie firmy.

Przeglądając kolejne strony można zobaczyć, jak współcześni architekci bawią się formą, kształtem oraz kolorem sufitów, i jak wpływa to na wygląd wnętrz. Opisy towarzyszące zdjęciom zwracają też uwagę na rosnące znaczenie akustyki w prezentowanych realizacjach. Wrażenie robi ich różnorodność – w publikacji znalazły się zdjęcia biur, portów lotniczych, szkół, sklepów, szpitali, bibliotek, studia nagrań, centrów sportowych i uczelni wyższych z różnych stron Europy. Po raz pierwszy zaprezentowano inwestycje z Litwy i Łotwy. Każda z realizacji jest udanym mariażem funkcjonalności z estetyką – w dużej mierze dzięki zastosowaniu rozwiązań oferowanych przez Armstrong. Marka ma ich bardzo szeroki wachlarz – od sufitów mineralnych, przez drewniane, po metalowe - co dobrze oddaje zawartość albumu.
REKLAMA:

W A-Book 2016 pokazano także trzy polskie inwestycje: siedzibę PwC w Warszawie, wnętrza krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Obecność naszych rodzimych projektów w przekrojowej prezentacji najciekawszych inwestycji potwierdza tylko, że polska myśl architektoniczna ma się świetnie, a polscy projektanci współtworzą trendy nowoczesnego wystroju wnętrz w obiektach użyteczności publicznej.

Przeglądając realizacje w najnowszym wydaniu rocznika wyraźnie widać, że myślenie o nieszablonowym wystroju wnętrz panuje już nie tylko w pracowniach architektów, ale także na rynku biznesowym.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Amstrong
#wiadomości #ściany #wydawnictwa #sufit #amstrong

Więcej tematów: