85- lecie marki Internorm

Podziel się:
W 2016 roku firma Internorm obchodzi jubileusz 85-lecia swojego istnienia. Wśród ponad 2000 osób zaproszonych na obchody znaleźli się: Internorm Partnerzy z kilkunastu krajów Europy, wieloletni kontrahenci, pracownicy i sympatycy firmy oraz rodzina Klingerów, założycieli i właścicieli marki Internorm.

Fot. InternormFot. InternormProgram obchodów został podzielony na cztery części, tak jak klasyczna symfonia:

Pierwsza część: „Aperitif jako Uwertura” składała się z oficjalnego powitania gości oraz tradycyjnej lampki szampana.

Druga część: „Prezentacja Biznesowa Internorm” – zaczęła się od wystąpienia Dyrektora Generalnego Internorm International Pana Johanna Pichlera, który podsumował ubiegły, dobry rok dla firmy Internorm. Po przemowie wyświetlony został film „85 lat Internorm – Symfonia Tradycji z Innowacyjnością”. Po filmie szef Działu Innowacji Pan Engelbet König przeprowadził oficjalną prezentację okna drewniano-aluminiowego nowej generacji, modelu HF 410. Będzie to niewątpliwie kolejny rewolucyjny, wcześniej niespotykany produkt w kolekcji firmy Internorm. Dalszym punktem tej części programu było uroczyste rozdanie nagród „Internorm awards”. Najlepsi Internorm Partnerzy z całej Europy zostali uhonorowani osobiście przez właścicieli Internorm na scenie prestiżowej „Złotej Sali”.
REKLAMA:

Trzecia część: „Światowy lider okien i drzwi“. W tej części widzowie mogli posilić się w bufecie. Najważniejsza jednak była możliwość obejrzenia na żywo, we wspaniałej oprawie, nowych produktów. Za miejsce na ich ekspozycję wybrano inne piękne i znane sale Towarzystwa Muzycznego. W każdej z nich sposób prezentacji był inny i nawiązywał do charakteru sali.

Czwarta część: Koncert Noworoczny Internorm. Na koniec zostawiono creme de la creme całej imprezy, czyli Koncert Noworoczny wykonany specjalnie dla firmy.

Ze względu na okazały jubileusz Internorm przygotował dla swoich klientów szereg atrakcji. Do 12 marca trwa akcja promocyjna, w ramach której do wszystkich okien PCV-aluminiowych oraz drewniano-aluminiowych oferowana jest trzecia szyba oraz okucia klasy RC1 gratis.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Internorm
#okna #wiadomości #okno #okna i drzwi #Internorm

Więcej tematów: