Grzejniki w rustykalnych wnętrzach

Podziel się:
Styl rustykalny ma wiele obliczy to najbardziej kojarzony jest z atmosferą ciepła, którą wspaniale podkreślają grzejniki Purmo. Znakiem rozpoznawczym stylu rustykalnego są sielskość, prostota i naturalność. Dlatego chętnie wybierany jest przez osoby, które doceniają przyrodę i lubią wypoczywać z dala od atrakcji oferowanych przez wielkie metropolie. A więc grzejniki, które są stałym i funkcjonalnym elementem wystroju wnętrz, należy dobierać bardzo starannie.

Tinos V to grzejnik dekoracyjny, którego ozdobny panel czołowy wraz z osłonami bocznymi tworzy harmonijną całość. Prezentuje się jako monolityczna bryła o wyjątkowych walorach dekoracyjnych, szczególnie istotnych w aranżacji pomieszczenia inspirowanego naturą. Model ten dostępny jest w różnych rozmiarach: w wysokościach od 1800 do 2100 mm oraz długościach od 325 do 775 mm. Dodatkowym atutem Tinos V jest jego konstrukcja, która umożliwia zamontowanie urządzenia w taki sposób, że niemal ściśle przylega do ściany.

Kolejnym modelem, którego smukła sylwetka umożliwia montaż nawet na bardzo wąskich ścianach jest Faro V. Jego delikatnie profilowany panel czołowy zaprojektowany został zgodnie z typową dla rustykalności zasadą oszczędności i umiaru. Znakomicie komponuje się z wnętrzem, w którym akcent położony jest na naturalność. Trzy wysokości: 1800, 1950, 2100 mm oraz cztery długości: 300, 450, 600, 750 mm pozwalają na dopasowanie modelu do różnych pomieszczań.
REKLAMA:

Zwolennikom grzejników poziomych z pewnością przypadnie do gustu Plan Ventil Compact. Jego tradycyjny kształt i płyta frontowa sprawiają, że model świetnie wpisuje się w przestrzeń, w której obok motywów sielankowych obecne są elementy pochodzące też z innych trendów. Plan Ventil Compact z łatwością można dopasować do modernizowanej instalacji i podobnie jak wszystkie grzejniki Purmo można go zamówić w różnych kolorach.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Purmo
#wiadomości #grzejnik #do ogrzewanie #instalacje #purmo

Więcej tematów: