Kolejna edycja „Sprawny w Zawodzie”

Podziel się:
Z myślą o młodych i zdolnych uczniach szkół zawodowych przygotowano kolejną, XIX edycję konkursu „Sprawny w zawodzie” – stolarz i technik technologii drewna, który już po raz czwarty będzie miał charakter ogólnopolski. Oficjalnym sponsorem konkursu ponownie została firma GTV.

Test wiedzy, rozpoznawanie gatunków drzew czy narzędzi, znajomość fachowych konstrukcji i przepisów BHP, a na końcu konkurencja praktyczna, sprawdzająca umiejętności zawodowe – tak w tym roku rysuje się przebieg konkursu „Sprawny w zawodzie”, mający na celu wyłonienie najzdolniejszych i najbardziej obiecujących fachowców w dziedzinie obróbki i pracy z drewnem. A jest o co powalczyć, bowiem najlepsi otrzymają indeksy umożliwiające rozpoczęcie nauki na SGGW w Warszawie oraz pakiet nagród rzeczowych, między innymi wartościowe vouchery na zakupy w sklepie internetowym GTV.

Tegoroczna odsłona konkursu Sprawny w zawodzie: Stolarz i Technik Technologii Drewna odbędzie, kolejno w dwóch odsłonach - 03 marca 2016 r. - Stolarz dla uczniów szkół zawodowych oraz w dniu 04 marca 2016 r. – Technik Technologii Drewna dla uczniów techników)
REKLAMA:

Już drugi raz włączamy się we wsparcie niezwykłej inicjatywy, jaką jest konkurs „Sprawny w zawodzie”. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne, już na etapie doskonalenia swoich umiejętności przez przyszłych adeptów sztuki stolarskiej, jest wsparcie i doświadczenie profesjonalistów oraz otwieranie przed uczniami szkół zawodowych coraz to nowych możliwości prezentowania swojego warsztatu, szlifowania zdobytej wiedzy, a także nabywania know-how w nawiązywaniu profesjonalnych kontaktów zawodowych – podkreśla Marcin Piotrowski, Specjalista ds. Marketingu GTV. W tym roku, oprócz wsparcia w postaci nagród dla najlepszych uczestników, aktywnie włączamy się w formę warsztatową. Do wybranych szkół dostarczymy akcesoria meblowe, poradnikowe materiały drukowane oraz zaprezentujemy możliwości wykorzystania akcesoriów meblowych w meblach ekspozycyjnych. Jesteśmy dumni, że możemy brać aktywny udział w inicjatywach promujących profesjonalne podejście do przyszłej pracy zawodowej. – dodaje.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: GTV
#wiadomości #meble #wnetrza #oswietlenie #drewno #konkursy #gtv

Więcej tematów: