Ceramika Paradyż na Targach Polish Design Days 2016

Podziel się:
W dniach 4-5 października br. odbyła się pierwsza edycja targów Polish Design Days 2016 miała ona miejsce w nowozelandzkim mieście Christchurch. Na targach nie zabrakło firmy Ceramika Paradyż.

Fot. Ceramika ParadyżFot. Ceramika ParadyżFot. Ceramika paradyżFot. Ceramika paradyż
Ceramika Paradyż konsekwentnie realizuje politykę ekspansji na nowe rynki w ramach swojej działalności eksportowej. Regularnie uczestniczy w targach odbywających się na całym świecie, poszerzając tym samym sieć partnerów i kontrahentów. Obecnie firma sprzedaje swoje produkty do blisko 40 krajów świata, m.in. do Wielkiej Brytanii, Kanady, Algierii, Azerbejdżanu, a także Nowej Zelandii. Jako znana, polska marka na rynku globalnym została zaproszona do zaprezentowania swojej oferty produktowej podczas pierwszych polskich targów designu.

Fot. Ceramika ParadyżFot. Ceramika Paradyż
Polish Design Days zostały zorganizowane przez Live House Design Studio pod honorowym patronatem Ambasadora RP Zbigniewa Gniatkowskiego. W ramach wydarzenia odbyły się wykłady na temat polskiego wzornictwa, warsztaty aranżacji wnętrz oraz prezentacje polskich produktów.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ceramika Paradyż
#wiadomości #targi #wnetrza #paradyz

Więcej tematów: