Seria wkładów Volcano B – 850 mm panoramicznej wizji ognia

Podziel się:
W ofercie seryjnej Hajduk jest dostępna seria wkładów Volcano B na którą składają się: Volcano BTh z drzwiami prostymi, Volcano 2BPTh/2BLTh z drzwiami narożnymi oraz Volcano 3BTh z drzwiami trójstronnymi – wszystkie wykonane jako bezramowe otwierane do góry.

Model Volcano  BTh, Fot. Hajduk KominkiModel Volcano BTh, Fot. Hajduk Kominki

Opis produktu:

- seria ta charakteryzuje się szerokością drzwi 850 mm co przy zachowaniu wysokości 510 mm oraz głębokości całkowitej palenisk 500 mm czyni je optymalnymi wkładami dla wykonania eleganckiego, nowoczesnego kominka o pięknej wizji ognia nie zajmującego zbyt dużo miejsca w salonie.

- Volcano BTh oraz Volcano 2BPTh/2BLTh wyposażone są w bardzo dobrze znany mechanizm domykania drzwi CLING, w końcowym momencie domykania następuje dosunięcie drzwi i uszczelek do korpusu, mechanizm działa lekko i precyzyjnie, zapewniając bardzo wysoki komfort użytkowania inwestorom. Moc nominalna wynosi 11 kW, a średnia sprawność ponad 80%, wkłady te są więc odpowiednie do domów energooszczędnych oraz o obniżonym zapotrzebowaniu energetycznym, przyczyniają się do oszczędności na spalanym paliwie oraz do ochrony środowiska naturalnego.

Model Volcano 2BPTh/2BLTh, Fot. Hajduk KominkiModel Volcano 2BPTh/2BLTh, Fot. Hajduk KominkiModel Volcano 3BTh, Fot. Hajduk KominkiModel Volcano 3BTh, Fot. Hajduk Kominki
- dużym plusem jest również wyjście dymowe o średnicy 200 mm nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych na nietypowy komin. Eleganckiego wyglądu wkładów dopełnia reling ze stali szczotkowanej. Na bardzo bogate wyposażenie seryjne składają się: wyjątkowo wysoki czopuch z rurą płomiennicą dla odzysku jak największej ilości ciepła, wyciągany popielnik w formie wiaderka, nóżki i śruby dla ustawienia wkładu i zniwelowania nierówności podłoża, puszka z króćcem fi 150 mm do podłączenia powietrza z zewnątrz.

- ekonomiczne i ekologiczne spalanie wspomaga system rozdziału powietrza Jet Stream Superior, a utrzymanie szyby i szamotu w czystości wspomaga system samooczyszczania szyb - Clear View. Emisje CO i pyłu zostały ograniczone do minimum, znacznie poniżej wymogów normy ogólnoeuropejskiej EN 13229 oraz zaostrzonych wymogów BImSchV Stufe 2 dla Niemiec, art.15a 2015 dla Austrii oraz LRV dla Szwajcarii i są dopuszczone do sprzedaży w całej Europie.

- wkłady z serii Volcano B są więc świetną alternatywą dla inwestorów poszukujących nowoczesnego, bogato wyposażonego i solidnego wkładu kominkowego do stworzenia wymarzonego kominka. Czy to z drzwiami prostymi, narożnymi czy trójstronnymi wybór jest ułatwiony.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Hajduk Kominki
#do ogrzewanie #instalacje #kominek #hajduk #produkty #Kominki

Więcej tematów: