Elektryczne kasety kominkowe z efektem Opti-myst - model 1000/500 z polanami

Podziel się:
Firma dimplex w swojej ofercie posiada elektryczne kasety kominkowe z efektem Opti-myst - model 1000/500 z polanami.

Fot. DimplexFot. Dimplex

Opis produktu:

- kasety kominkowe Dimplex 1000 / 500 z polanami to spektakularne rozwiązanie przeznaczone do zabudowy, polecane osobom pragnącym zerwac z rutyna i monotonia. Idealnie współgraja z nowoczesnymi oraz klasycznymi wnętrzami. Ich modułowa budowa pozwala na tworzenie „żywych” linii świetlnych. Urządzenia delikatnie oświetlają pomieszczenia subtelnymi refleksami świetlnymi tworząc niepowtarzalny nastrój. Zestawienie kilku kaset sprawia, ze pomieszczenie nabiera wyjątkowego i luksusowego charakteru. Kaseta 500 to krótsza wersja kastety 1000, która stanowi jej doskonałe uzupełnienie. Oba urządzenia wyposażone są w regulacje intensywnosci płomienia oraz pilot zdalnego sterowania.

- Opti-myst to jedyny w swoim rodzaju, w pełni trójwymiarowy efekt płomienia i dymu, doskonała iluzja, praktycznie niemożliwa do odróżnienia od prawdziwego ognia. Pod nazwa Opti-myst kryje się nowatorska, opatentowana technologia wykorzystująca ultradźwięki do wytworzenia mgły wodnej, która odpowiednio podświetlona daje efekt płomieni i dymu wydobywającego się z migoczącego paleniska kominka. Dzięki takiemu rozwiązaniu, palenisko kominka staje się przestrzenne, a płomienie nie sprawiają wrażenia „płaskich”. Technologia ta w połączeniu z żarzącymi się polanami drewna Opti-glo sprawia, ze płonący ogień wygląda niezwykle naturalnie i realistycznie.
REKLAMA:

- kominki z efektem Opti-myst to unikatowe połączenie realizmu kominków spalinowych z komfortem użytkowania charakterystycznym dla kominków elektrycznych. Są praktycznie bezobsługowe, nie wymagaja skomplikowanego montażu i działaja natychmiast po podłączeniu, należy pamiętać jedynie o regularnym napełnianiu zbiornika na wodę. Kominki elektryczne z efektem Opti-myst spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nowatorska technologia zachwyci zwolenników funkcjonalności, a intrygujący design – estetów pragnących urzadzic mieszkanie w niebanalny sposób.

Dane techniczne:


Elektryczne kasety kominkowe z efektem Opti-myst - model 1000/500 z polanami
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dimplex
#instalacje #kominek #dimplex #produkty #Kominki

Więcej tematów: