Biokominek Pele Spiro od firmy Kami

Podziel się:
Najnowszy model biokominka firmy Kami – Pele Spiro, to doskonałe połączenie funkcjonalności tradycyjnego kominka oraz zalet nowoczesnych biokominków, które cieszą się na polskim rynku coraz większą popularnością.

Fot. KamiFot. KamiFot. KamiFot. Kami

Opis produktu:

- Spiro - oferuje znacznie więcej niż większość typowych biokominków. Wyposażony w instalację umożliwiającą rozprowadzenie ciepła na inne pomieszczenia, kondygnacje lub też efektywniejsze jego wykorzystanie w dużych przestrzeniach, przypomina raczej tradycyjny kominek, który poza dostarczaniem niezwykłych wrażeń estetycznych, pełni również bardzo użyteczne funkcje.

- model Pele-Spiro stwarza znacznie szersze możliwości wizualne i aranżacyjne przy mniejszych niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań nakładach finansowych, wynikających zarówno z ceny urządzenia jak i jego obsługi. Jednocześnie, zachowuje wszystkie zalety biokominków. Fakt, iż wykorzystuje ekologiczne biopaliwo, sprawia, że nie wymaga on skomplikowanych systemów instalacyjnych, nie produkuje spalin oraz sadzy – co znacznie ułatwia utrzymanie czystości w wnętrzach, a ponadto ponieważ w efekcie spalania biopaliwa powstaje para wodna – nawilża powietrze w pomieszczeniu, a poprzez zastosowanie olejków eterycznych wprowadza do niego niezwykły aromat. Spiro jest także bardzo łatwy w obsłudze i stanowi ciekawy element dekoracyjny.
REKLAMA:

- ogromna funkcjonalność biokominka Pele - Spiro wynika między innymi z jego gabarytów i budowy. Jest to duży model o wymiarach 2000mm x 480mm x 400mm i wadze 85 kg, wyposażony w palnik typu fala o długości 1400mm i mocy grzewczej 18KW. Tak długi palnik generuje dużo energii, stąd też aby w pełni ją wykorzystać w modelu tym wprowadzono system umożliwiający rozprowadzenie ciepła na inne pomieszczenia.

- został wykonany z giętej stali wysokogatunkowej, lakierowanej proszkowo lakierem termoodpornym oraz ze szkła hartowanego o grubości 8 mm, które osłania częściowo płomień. Front biokominka jest wykonany ze stali nierdzewnej inox. Całość, zachowująca piękne proporcje i będąca połączeniem klasycznej formy oraz niezwykłych wartości funkcjonalnych jest rozwiązaniem, które świetnie sprawdzi się we wszystkich typach wnętrz.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kami
#do ogrzewanie #instalacje #kominek #bio #produkty #Kominki

Więcej tematów: