Strefa Desingu z Muraspec

Podziel się:
Wallmotion to okładzina, która porusza wyobraźnię, budzi emocje, jest oryginalna i niepowtarzalna. Można się było o tym przekonać odwiedzając ekspozycję firmy Muraspec w Strefie Designu na zakończonych właśnie targach Dom Inteligentny. Wielkoformatowy nadruk na złotej tapecie zrobił furorę wśród odwiedzających.

Fot. MuraspecFot. MuraspecFot. MuraspecFot. Muraspec
Przy pomocy druku wielkoformatowego można zrealizować praktycznie każdą graficzną fantazję. Jedną ze swoich zrealizowała firma Muraspec Polska, która na wydarzenie Strefa Designu ewa &wnętrze przygotowała specjalny nadruk. Tajemniczy kwiatowy ogród na podkładzie ze złotej tapety zachwycił wielu odwiedzających Targi Dom Inteligentny (3-5 marca br.)

Piękno Wallmotion jest sumą kilku elementów. Pierwszym jest unikalność okładziny wynikająca z realizmu powierzchni. Producent stara się, aby nadruk jak najwierniej odtwarzał materiał, którego wzór naśladuje. Tak więc jeśli motywem jest na przykład rdza, to powierzchnia nadruku będzie delikatnie chropowata, beton będzie szorstki, a kamień gładki.

Drugim elementem atrakcyjności Wallmotion jest unikatowość graficzna – w technice cyfrowego nadruku Muraspec może wykonać praktycznie każdy wzór, który klient sobie wymyśli oraz powielić w dużym formacie np. zdjęcie (pod warunkiem jego dobrej rozdzielczości), starą pocztówkę, czy zrobić reprodukcję dzieła sztuki. Gama wzorów i wielkości cyfrowych obrazów jest praktycznie nieograniczona.

Fot. MuraspecFot. MuraspecFot. MuraspecFot. Muraspec
Firma dysponuje również ofertą stałych wzorów, takich jak drewno, blacha, rdza czy beton przygotowanych przez zespół grafików pracujących w studiu projektowym Muraspec.

Nadruki łączone są bezspoinowo, więc są bardzo estetyczne (nie widać miejsc połączeń elementów). Użytkową zaletą winylowego materiału jest to, że utrzymuje mikropęknięcia ścian. Poza tym jest łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji.
Oprócz nadruku Wallmotion stoisko Muraspec w Strefie Designu zdobiło morze kolorowych poduszek. W ten oryginalny sposób firma zaprezentowała tkaniny obiciowe Skopos, nowy asortyment w swojej ofercie. Każda z poduszek miała inne wykończenie – królowały jodełki, plecionki, sztruks oraz zamsz. Największym zainteresowaniem targowych gości cieszyły się świetlisto-metaliczne wykończenia z linii Tahoe: perły, srebro, szarości, miód oraz złoto. Niektórzy odwiedzający w praktyce testowali jakość i wytrzymałość tapicerek Skopos...
REKLAMA:

Skopos to uznane brytyjskie tkaniny obiciowe i tekstylia hotelowe cenione przez klientów za wysoką jakość użytkową i walory estetyczne. Ze względu na wytrzymałość na przetarcia, łatwość czyszczenia oraz dodatek włókna Trevira tapicerki Skopos świetnie sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej (hotele, biura, restauracje, statki pasażerskie, kliniki i szpitale).
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Muraspec
#wiadomości #targi #wnetrza #tapeta

Więcej tematów: