DAKO na targach Ecobuild w Londynie i MADE Expo w Mediolanie

Podziel się:
Imprezy targowe w Londynie i Mediolanie to jedne z najważniejszych punktów na targowej mapie Europy. W tym roku nie zabrakło na nich także firmy DAKO, która podczas nich zaprezentowała nowości produktowe oraz innowacyjne rozwiązania cieszące się popularnością na danym rynku.

Fot. DakoFot. Dako
Od 7 do 9 marca firma DAKO obecna była na targach Ecobuild, które są największą
międzynarodową imprezą w Wielkiej Brytanii promującą ideę zrównoważonego budownictwa ekologicznego. Następnie, od 8 do 11 marca produkty DAKO można było zobaczyć w Mediolanie podczas MADE Expo, czyli największych włoskich targów budowlanych.

Oba wydarzenia są miejscem spotkań architektów, przedsiębiorców i profesjonalistów związanych z budownictwem. Stanowią doskonałą okazję do zapoznania się ze światowymi trendami i kierunkami rozwoju branży oraz nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych.
REKLAMA:

Stoiska targowe DAKO cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Firma podczas targów zaprezentowała produkty wykorzystujące najnowsze technologie oraz wyróżniające się pod względem estetyki i wysokiej jakości, m.in. kompleksową stolarkę z kolekcji HarmonyLine czy innowacyjny system inteligentnego sterowania domem. Nie zabrakło także produktów przeznaczonych pod specyficzne wymagania poszczególnych rynków, tj. czerwone drzwi drewniane w Londynie czy okna z kolorowymi witrażami we Włoszech.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dako
#okna #wiadomości #okno #targi #okna i drzwi #dako

Więcej tematów: