Drzwi AKUSTIK od Inter Door

Podziel się:
Projektanci marki INTER DOOR czerpiąc z własnych, domowych doświadczeń zaprojektowali drzwi AKUSTIK, które zadbają o błogą ciszę w pomieszczeniu.

Fot. Inter DoorFot. Inter DoorFot. inter DoorFot. inter DoorFot. Inter DooorFot. Inter Dooor
Fot. Inter DoorFot. Inter DoorFot. inter DoorFot. inter DoorFot. Inter DooorFot. Inter Dooor

Opis produktu:

Drzwi AKUSTIK to jednoskrzydłowe przylgowe lub bezprzylgowe drzwi o specjalnej konstrukcji, wyposażone w mechaniczny próg opadający, które charakteryzują się wysokimi parametrami izolacyjności akustycznej. W wersji przylgowej drzwi posiadają klasę Rw = 37 dB, natomiast w bezprzylgowej - klasę Rw = 32 dB. Drzwi z przeszkleniem wyposażone są w akustyczny pakiet szklany oraz ramki (bez szprosów).
REKLAMA:

Zastosowanie w kolekcji AKUSTIK progu opadającego daje nam pewność, że żadne nieproszone dźwięki nie przedostaną się do pomieszczenia. Mechaniczny próg montowany jest w dolnej części skrzydła. W trakcie zamykania drzwi stopniowo opada, co zapewnia nam podwyższoną dźwiękoszczelność. Próg poprawia izolację nie tylko akustyczną, ale i termiczną. Ponadto eliminuje przenikanie światła i kurzu oraz dopasowuje się do nierówności podłogi. Poza tym tak wykonane drzwi będą się ciszej otwierały i zamykały.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Inter Door
#okna #drzwi #okna i drzwi #produkty #Okna i drzwi - tematy pozostałe

Więcej tematów: