Purmo podpisała umowę z Zespołem Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu

Podziel się:
Rynek pracy jest dynamiczny i otwarty dla absolwentów szkół technicznych oraz zawodowych. Jednak większe szanse na szybkie znalezienie pracy mają osoby z praktycznym doświadczeniem w dużych firmach. Dlatego marka Purmo zdecydowała się podpisać umowę z Zespołem Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu, aby wesprzeć uczniów w procesie praktycznej edukacji.

Fot. PurmoFot. PurmoDynamicznie rozwijający się rynek pracy wymaga dzisiaj od osób kończących szkoły zawodowe praktycznego przygotowania oraz udokumentowanego doświadczenia. Coraz więcej placówek kształcenia zawodowego w Polsce wychodzi naprzeciw nowoczesnemu szkolnictwu i zawiera umowy z partnerami stosującymi nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dobrym przykładem działania na rzecz rozwoju edukacji jest Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu, w którym aktualnie rozpoczęła się rekrutacja (06.05-06.06.2017) do klas sprofilowanych m.in. w kierunku technika budownictwa oraz klas wielozawodowych.
REKLAMA:

Podpisana przez ZSBD umowa z Rettig Heating (międzynarodowym producentem grzejników, ogrzewania podłogowego i systemów rurowych), obecnym w Polsce z marką Purmo od 25 lat, jest korzystna dla obu sygnatariuszy. Umowa otwiera drogę do wzajemnego poznania poprzez praktyczne działanie tj. udział zadaniowy uczniów w projektach organizowanych przez Purmo, zapoznanie ich z innowacyjnymi systemami technologicznymi, a także nowoczesnym sposobem zarządzania firmą. Uczeń w procesie praktycznej edukacji poprzez bezpośredni kontakt z profesjonalistami w fabryce, dokładnie zapoznaje się z wymaganiami i zakresem obowiązków, co zdecydowanie ułatwia podjęcie kluczowych decyzji po zakończeniu szkoły. Taka współpraca daje pracodawcy pewność zatrudnienia doskonale wyszkolonego pracownika, a absolwentowi stwarza szansę szybkiego rozpoczęcia kariery zawodowej. Uczeń w procesie praktycznej edukacji poprzez bezpośredni kontakt z profesjonalistami dokładnie zapoznaje się z zakresem przyszłych obowiązków w miejscu pracy.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Purmo
#wiadomości #sponsoring #instalacje #purmo

Więcej tematów: