Grupa Tubądzin z Medalem Europejskim 2017

Podziel się:
Czołowy polski producent płytek ceramicznych został wyróżniony za wysoką jakość produktów spełniających najwyższe europejskie standardy. 7 czerwca podczas uroczystej Gali w Operze Narodowej w Warszawie Grupa Tubądzin odebrała Medal Europejski za kolekcję Abisso. Nagroda jest przyznawana przez Business Centre Club przy wsparciu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Amadeusz Kowalski, Wiceprezes Grupy Tubądzin odbiera Medal Europejski 2017, Fot. Grupa TubądzinAmadeusz Kowalski, Wiceprezes Grupy Tubądzin odbiera Medal Europejski 2017, Fot. Grupa Tubądzin
Przyznany Grupie Tubądzin w XXVIII edycji Medal Europejski jest kolejnym dowodem na powszechne uznanie dla wyrobów rodzimego producenta i ich jakość. Dwa lata temu Grupa odebrała wyróżnienie za linię Epoxy.

Medal odebrał Amadeusz Kowalski, Wiceprezes Grupy Tubądzin. Bardzo dziękujemy za to prestiżowe wyróżnienie. Taka nagroda zawsze daje nam dodatkową motywację do pracy, ale jednocześnie utwierdza w przekonaniu, że to co robimy, robimy dobrze. Cieszymy się, że płytki z Tubądzina zostały docenione za jakość i znajdują uznanie klientów oraz partnerów biznesowych. Dwa lata temu otrzymaliśmy Medal za kolekcję Epoxy, dziś za Abisso. Wierzę, że w kolejnym roku także odbierzemy to prestiżowe wyróżnienie, szczególnie, że w ostatnim czasie uruchomiliśmy naszą trzecią fabrykę, w której produkujemy pierwsze polskie płyty wielkoformatowe.
REKLAMA:

Celem przedsięwzięcia jest promocja najwyższej jakości wyrobów oferowanych przez firmy działające na terenie kraju, spełniające standardy europejskie i stosujące się do obowiązujących w Unii Europejskiej przepisów. Medal Europejski jest przyznawany od 17 lat przez Business Center Club – Klub Przedsiębiorców i największą w kraju organizację indywidualnych pracodawców. Ma charakter ogólnopolski i jest wydarzeniem niekomercyjnym.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Grupa Tubądzin
#wiadomości #nagrody #wnetrza #tubadzin

Więcej tematów: