Akumulatorowe mikronarzędzie Proxxon IBS/A

Podziel się:
Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu – to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą wiertarko-szlifierkę IBS/A.

Fot. Lange ŁukaszukFot. Lange ŁukaszukDebiutujące na rynku urządzenie Proxxon IBS/A jest wielofunkcyjne, kompaktowe, lekkie (700g z akumulatorem), a przy tym charakteryzuje się wykonaniem z dbałością o detale. Wyposażona w solidny akumulator wiertarko-szlifierka IBS/A zapewnia mobilność niezbędną przy pracy w terenie.

Najnowszy produkt niemieckiego producenta to pierwsze takie mikronarzędzie do precyzyjnej pracy zasilane akumulatorowo. Model IBS/A wyposażono w wysokiej jakości akumulator Li-Ion, gwarantujący długą i wydajną pracę. Wiertarko-szlifierka potrafi działać nawet do 30 minut na jednym akumulatorze i to przy maksymalnej mocy. Dzięki zastosowaniu dobrze odprowadzającej ciepło aluminiowej głowicy, możliwa jest dłuższa praca, nawet przy obrabianiu trudniejszych materiałów.
REKLAMA:

Wiertarko-szlifierka sprawdzi się w rękach majsterkowiczów, modelarzy, a nawet weterynarzy. Jej dużym atutem jest wielofunkcyjność. Urządzenia marki Proxxon może służyć do:
- Wiercenia
- Frezowania
- Polerowania
- Czyszczenia
- Cięcia
- Grawerowania
- Opisywania.

Elektronarzędzie wyposażone jest w płynną regulację obrotów, co pozwala dopasować jego pracę do wykonywanej czynności.

Posiada cichy i wydajny silnik ogranicza drgania do minimum, a ergonomiczny kształt i odpowiednie wyważenie sprawiają, że sprzęt doskonale leży w dłoni. Jeśli dodać do tego specjalną konstrukcję uchwytu wiertarskiego, eliminującego bicie, mamy do czynienia z produktem dopasowanym do precyzyjnej, delikatnej pracy, która wymaga mobilności i swobody ruchów.

Dane techniczne mini szlifierki IBS/A:

Zasilanie: akumulator 10,8V; 2,6Ah
Obroty: 7000 - 23000 z płynną regulacją
Długość całkowita: 270mm (z akumulatorem)
Waga: 700 gram (z akumulatorem).
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Lange Łukaszuk
#narzedzie #maszyny #narzedzie_elektryczne #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: