System WHY w Top 20 najbardziej innowacyjnych produktów

Podziel się:
Nasz system WHY został wyróżniony przez Luxreview i znalazł się wśród 20 najbardziej innowacyjnych produktów na targach Light + Building 2018.

Fot.  ES-SYSTEM S.AFot. ES-SYSTEM S.A
- Nasz nowy system WHY został wyróżniony za innowacyjność jako jeden z 20 najbardziej nowatorskich produktów spośród 2600 firm zaprezentowanych na targach Light + Building. System WHY jest przykładem kierunku rozwoju, jaki sobie założyliśmy w zakresie łączenia designu i technologii. Jest również zwiastunem rozwiązań, jakich nasi klienci mogą spodziewać się w przyszłości od firmy ES-SYSTEM – Waldemar Pilch, Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju biznesu, ES-SYSTEM S.A.
REKLAMA:

Luxreview to najbardziej prestiżowy i najchętniej czytany ranking innowacji oświetleniowych na świecie. Jego redaktorzy tak opisali nasz system WHY "Polski producent ES-SYSTEM zaprezentował te pięknie zaprojektowane oprawy zwieszane z opalowymi dyfuzorami z PMMA i efektownym oświetleniem bocznym. System dostępny jest ze sterowaniem Bluetooth Low Energy oparte na technologiach DALI i Casambi".
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: ES-SYSTEM S.A
#wiadomości #nagrody #do oswietlenie #wnetrza #oprawa

Więcej tematów: