Classen wspiera Legendarny Kosmiczny Mecz

Podziel się:
Sławy polskiego sportu, kabareciarze, artyści i muzycy stanęli 1 czerwca na murawie rybnickiego stadionu, by wziąć udział w charytatywnym Legendarnym Kosmicznym Meczu. Była to druga letnia edycja wydarzenia, która po raz kolejny została zorganizowana ze wsparciem Classen.

Fot. ClassenFot. Classen
To był wyjątkowy Dzień Dziecka dla rybniczan. Dwie drużyny – Białych i Pomarańczowych – zagrały w meczu piłkarskim przeciw sobie, lecz w jednym, szczytnym celu. W składach ekip znaleźli się m.in. lekkoatleta Marek Plawgo, aktor Piotr Zelt, członkowie kabaretu Paranienormalni, byli reprezentanci piłki nożnej: Jacek Krzynówek i Maciej Żurawski, raper Miuosh, koszykarz Cezary Trybański, żużlowiec Kacper Woryna czy prezenter pogody Tomasz Zubilewicz.

W przerwie dla zebranych gości przygotowano moc atrakcji związanych ze sportami motorowymi – pokazy Trike & Bike Custom, RMF 4Racing Team czy show braci Godziek z Red Bull Team.
REKLAMA:

Mecz zakończył się remisem 7:7, a po rzutach karnych zwycięska okazała się drużyna Białych. Zespołom dopingowali z zapałem kibice, którzy jak zwykle nie zawiedli i zjawili się licznie na stadionie. Pogoda również dopisała, dzięki czemu ten dzień można pod każdym względem zaliczyć do udanych.

Dochód z imprezy wsparł działalność dobroczynną Fundacji Piątka Kabaretu Młodych Panów. Część środków zostanie także przeznaczona na rehabilitację legendy polskiego żużla, Tomasza Golloba. Cieszymy się, że moglibyśmy być częścią tego szczególnego wydarzenia.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Classen
#wiadomości #podloga #sponsoring #wnetrza #imprezy #classen

Więcej tematów: