30-lecie firmy ULMA w Polsce

Podziel się:
ULMA Construccion Polska S.A. – jeden z wiodących producentów oraz dostawców deskowań i rusztowań w Polsce, należący do międzynarodowej grupy ULMA, która działa na ponad 50 rynkach, obchodzi w tym roku 30-lecie swojej działalności. Firma posiada obecnie 11 biur w całym kraju oraz 4 centra logistyczne: w Koszajcu k. Warszawy (gdzie znajduje się także Centrala firmy), Gdańsku, Poznaniu oraz Jaworznie.

Fot. ULMAFot. ULMAHistoria działalności firmy ULMA w Polsce sięga 1989 roku, kiedy to zawiązana została spółka BAUMA. W 2004 roku 97% jej akcji zakupiła hiszpańska firma ULMA Construction. Na przestrzeni 30 lat z niewielkiej firmy powstała spółka będąca obecnie jedną z większych w branży. Tak dynamiczny rozwój zaowocował  udziałem w obsłudze wielu prestiżowych inwestycji z zakresu budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego i przemysłowego m.in. Wieżowców Q22 czy Skyliner w Warszawie, wielu obiektów inżynieryjnych na nowopowstającej Zakopiance, Hali Widowiskowo-Sportowej Tauron Arena Kraków, Galerii Młociny w Warszawie, Hali Stulecia we Wrocławiu, Stadionu Legii Warszawa, Wieży Kontroli Lotów w Pyrzowicach, Zapory na zbiorniku przeciwpowodziowym w Raciborzu Dolnym, Elektrowni w Jaworznie czy Zabrzu.
REKLAMA:

Fot. ULMAFot. ULMAULMA nieustannie pracuje nad rozwojem swoich systemów deskowań i rusztowań, korzystając z najnowszych technologii oraz realizując stały program badań i rozwoju, dzięki czemu oferowane przez nią produkty spełniają standardy niezawodności, innowacyjności i bezpieczeństwa. Firma proponuje także kompleksowe usługi w tym zakresie, gwarantując optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta i wymagań technicznych konkretnego projektu. Zdobywane przez wiele lat doświadczenie oraz zaangażowany i kompetentny zespół, zapewniający wsparcie od samego początku inwestycji to klucz do owocnej współpracy. Misja firmy od wielu lat pozostaje bowiem taka sama - bliska współpraca z klientem na każdym etapie projektu, aby zagwarantować bezpieczny, efektywny i rentowny rozwój każdego projektu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: ULMA
#wiadomości #narzedzie #maszyny

Więcej tematów: