Cromwell rewitalizuje biurowce na Służewcu

Podziel się:
Cromwell Property Group, podmiot zajmujący się inwestowaniem w nieruchomości i ich zarządzaniem, zrewitalizuje budynki Innova Work Station (daw. Trinity Park II) i Signum Work Station (daw. Trinity Park III). Dla właściciela zmiana nazw biurowców oraz odświeżenie wnętrz to element nowej strategii najmu przyjętej dla tych nieruchomości.

Fot. Cromwell Property GroupFot. Cromwell Property GroupBudynki Innova Work Station oraz Signum Work Station, zmieniają nie tylko nazwy. Trwający rebranding będzie połączony z modernizacją obiektów i odświeżeniem ich wizerunku, części wspólnych oraz terenów zielonych wokół obydwu nieruchomości. Już wkrótce Innova i Signum zaoferują swoim najemcom nową jakość i zostaną zaprezentowane w odświeżonej odsłonie. Niebawem na terenie biurowców rozpoczną się prace remontowe mające na celu rewitalizację recepcji w obydwu budynkach, tak aby odpowiadały na potrzeby ich użytkowników i podążały z duchem czasu.

Łącznie biurowce, Innova i Sigmun oferują ok. 57 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Znajdują się na warszawskim Mokotowie w miejscu dobrze skomunikowanym transportem publicznym (bliskość pętli tramwajowej oraz stacji Warszawa Służewiec) i prywatnym z resztą Warszawy. Budynek Innova, oferujący 24 500 m kw. zlokalizowany jest przy ul. Suwak 3, natomiast w Signum znajdującym się przy ul. Domaniewskiej 49 do dyspozycji najemców jest 32 500 m kw. Niedaleko budynków znajduje się centrum handlowe Galeria Mokotów.
REKLAMA:

Anna Szymańska, Dyrektor Wynajmu Powierzchni Biurowych w Cromwell Property Group, mówi: „Jestem przekonana, że nasze nieruchomości okażą się doskonałym wyborem i miejscem do rozwoju wielu firm. Przykładamy ogromną uwagę, do tego, aby najemcy czuli się komfortowo w naszych nieruchomościach, mogli korzystać z udogodnień i programów integracyjnych oferowanych przez nasze budynki. Już niedługo zostaną uruchomione kolejne, liczne udogodnienia dla najemców, a dzięki planowanym zmianom w kompleksie istotnie zmieni się także otoczenie budynków, dzięki czemu najemcy i użytkownicy zyskają więcej możliwości wpływających na polepszenie codziennego życia”.

Firma doradcza Savills została wybrana na agenta wyłącznego odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowych w budynkach Innova Work Station i Signum Work Station.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Cromwell
#wiadomości #prawo

Więcej tematów: