ABAX i Hitachi łączą siły i rozpoczynają współpracę partnerską

Podziel się:
ABAX z dumą ogłasza, że połączyła siły z Hitachi, aby uprościć zarządzanie i utrzymywanie sprzętu w branży maszyn budowlanych.

Morten Strand, Dyrektor Generalny ABAX oraz Tom van Wijlandt, Dyrektor ds. rozwoju biznesu Hitachi Construction Machinery Europe. Fot. ABAXMorten Strand, Dyrektor Generalny ABAX oraz Tom van Wijlandt, Dyrektor ds. rozwoju biznesu Hitachi Construction Machinery Europe. Fot. ABAX
Nowe partnerstwo dwóch liderów rynku połączy minikoparki z Global e-Service i dostarczy kompletne rozwiązanie dla branży budowlanej. Pomoże to właścicielom uzyskać dostęp do danych eksploatacyjnych dotyczących ich maszyn, co z kolei umożliwi zwiększenie produktywności, wydajności, rozszerzy dostępność oraz pozwoli zredukować koszty operacyjne.

Morten Strand, Dyrektor Generalny (CEO) ABAX jest podekscytowany możliwościami płynącymi z tego partnerstwa zarówno dla ABAX, Hitachi jak i dla klientów:
REKLAMA:

- Nasza wiodąca na rynku platforma umożliwia oferowanie nowych rozwiązań i tworzenie wzajemnych korzyści dla Hitachi, ich dealerów i klientów. Hitachi jest jednym z liderów rynku branży sprzętu budowlanego i liczymy na długoterminowe partnerstwo, które przyniesie nowe rozwiązania i ogromne możliwości w przyszłości.

ABAX, który już jest wiodącym dostawcą usług w branży budowlanej, postrzega to partnerstwo jako kolejny sposób na zapewnienie swoim klientom realnej wartości dodanej.

- Wraz z poszerzaniem naszej Otwartej Platformy (ang. Open Platform) o większą liczbę producentów maszyn, będziemy nadal koncentrować się na dostarczaniu jeszcze większej wartości zarówno dla dealerów, jak i użytkowników końcowych w branży sprzętu budowlanego, mówi Dyrektor ds. Technologii (CTO) ABAX Paul Walsh.

Oprogramowanie jest dostępne dla wszystkich aktualnych modeli mini i średnich maszyn Hitachi. Modele poprzednich generacji mogą być doposażone, przez autoryzowaną europejską sieć dealerską Hitachi.

Dyrektor ds. rozwoju biznesu (Manager Business Development) Hitachi Construction Machinery Europe, Tom van Wijlandt, tak komentuje współpracę z ABAX:

- Teraz pełna gama koparek Hitachi jest dostępna z naszym unikalnym systemem zdalnego monitorowania. Jeśli koparka posiada numer seryjny Hitachi, można ją znaleźć w systemie Global e-Service. Z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie naszej oferty i dalszą współpracę z ABAX.

Więcej o rozwiązaniach ABAX znajdziesz pod pod tym linkiem.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: ABAX
#wiadomości #ochrona #do ochrona #wspolpraca #maszyna

Więcej tematów: