Partnerem imprezy roku w branży glazurniczej została Ceramika Tubądzin

Podziel się:
Podczas VII Zjazdu Certyfikowanych Fachowców producent płytek przeprowadził pokazy dla najbardziej doświadczonych glazurników w branży. Gościem specjalnym imprezy był Kamil Stoch.

Fot. AtlasFot. AtlasFot. TubądzinFot. Tubądzin
Grupa Tubądzin współpracuje z firmą Atlas od trzech lat. W dniach 7-8 czerwca w Stanicy Harcerskiej w Białym Brzegu spotkali się Certyfikowani Fachowcy Atlas na imprezie zorganizowanej w stylu survivalowym, pod nazwą Atlas Camp. Ceramika Tubądzin, jako partner imprezy oraz pierwszy polski producent płyt wielkoformatowych, dzieliła się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami wydarzenia.

Fot. TubądzinFot. Tubądzin
Udział w Atlas Camp był dla Ceramiki Tubądzin ważny, gdyż nasza współpraca z Grupą Atlas to wzajemna inspiracja, wsparcie techniczne oraz możliwość pokazów dla najlepszych specjalistów w branży. A ponieważ Tubądzin jest liderem w szkoleniach dla glazurników i ma największe doświadczenie, wśród polskich firm, w produkcji wielkoformatowych płyt gresowych w najnowocześniejszej technologii, takie wyjazdowe spotkania sprzyjają integracji oraz wymianie nowości i doświadczeń. Tym bardziej, że w tegorocznej edycji mieliśmy okazję spotkać aż 250 certyfikowanych fachowców – mówi Krzysztof Kulig, Product Manager z Grupy Tubądzin.

Fot. TubądzinFot. Tubądzin
Podczas imprezy Grupa Tubądzin przeprowadziła pięć pokazów cięcia, obróbki płytki o wymiarach 120 x 240 cm, a także jej klejenia, między innymi na elewacji. Firma od 3 lat prowadzi szkolenia dla wykonawców w zakresie obróbki i montażu płyt wielkoformatowych. Do tej pory w prawie 250 warsztatach wzięło udział blisko 5000 glazurników – w Polsce i za granicą, co stawia Tubądzin na czele, jeśli chodzi o ilość przeszkolonych fachowców.

Zawody z Kamilem Stochem. Fot. TubądzinZawody z Kamilem Stochem. Fot. Tubądzin
Specjaliści Grupy Tubądzin, podczas pokazów prezentowali na co szczególnie zwracać uwagę przy cięciu, klejeniu i montażu płyt wielkoformatowych, które na polskim rynku ciągle wywołują ostrożność glazurników, gdyż wydają się im produktem trudnym w obsłudze. Uświadamiali wykonawców, że „megaformat” to produkt przyjazny i bezpieczny w montażu.

Podczas VII Zjazdu Certyfikowanych Fachowców na gości czekały rozliczne atrakcje w stylu survivalowym np. strzelnice paintballowa i łucznicza, tyrolka, auta terenowe, piramida ze skrzynek, laser arena czy składanie broni. Fachowcy mieli także okazję wziąć udział w zawodach oraz spotkaniu z wybitnym polskim skoczkiem narciarskim, Kamilem Stochem. Wzięli także udział w pokazach związanych z naprawą i renowacją podłoży.
REKLAMA:

Program Certyfikacji Fachowców ATLAS oferuje na co dzień spersonalizowane szkolenia z obszaru glazurnictwa oraz dociepleń, przeznaczone dla specjalistów oraz firm z branży budowlanej. Pozwala wykonawcom wyróżnić się na rynku dzięki obecności w Wyszukiwarce Fachowców oraz ubezpieczeniu OC. 
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ceramika Tubądzin
#wiadomości #sponsoring #wnetrza #wspolpraca #tubadzin

Więcej tematów: