Premiery REJS na Warsaw Home 2019

Podziel się:
Tegoroczna edycja Warsaw Home upłynęła firmie REJS pod znakiem premier. Na targowej ekspozycji można było zobaczyć nie tylko udoskonalone akcesoria meblowe, ale również… płyty, blaty i materiały Solid Surface, które przedsiębiorstwo włączyło do oferty pod marką Dekores.

REJS na Warsaw Home fot. REJSREJS na Warsaw Home fot. REJS
Czwarta edycja targów Warsaw Home była jednocześnie drugą, w której uczestniczyła firma REJS. Rok temu w Nadarzynie świętowano jubileusz 25-lecia przedsiębiorstwa, zaś w tym roku – debiut nowej marki produktowej i premierowe odsłony znanych już akcesoriów meblowych. Co dokładnie można było zobaczyć na ekspozycji REJS?

Nowe oblicza sprawdzonych rozwiązań

REJS na Warsaw Home fot. REJSREJS na Warsaw Home fot. REJS Podstawę ekspozycji podczas Warsaw Home stanowiły sprawdzone systemy szuflad, kornery i cargo do szafek dolnych i wysokich. Na uwagę zasługiwały nowe systemy organizacji Slim Box i Comfort Box, nowe warianty szuflad wewnętrznych, odświeżone wykończenia i rozwiązania techniczne. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również mechanizmy do szafek narożnych – wysuwane kosze i półki pozwalające na lepsze wykorzystani przestrzeni do przechowywania.

REJS na Warsaw Home fot. REJSREJS na Warsaw Home fot. REJS


W stronę ekologii

REJS na Warsaw Home fot. REJSREJS na Warsaw Home fot. REJS Firma REJS duży nacisk położyła również na systemy do segregacji odpadów. Świadomość potrzeby poddawania recyklingowi jak największej ilości odpadów jest coraz większa, dlatego oferta odpowiednich rozwiązań została znacząco poszerzona. Domową selekcję ułatwią wysuwane zestawy pojemników o zróżnicowanej pojemności, szczelnych pokrywach i czytelnych oznaczeniach. Ich liczbę i sposób rozmieszania wybrać może sam użytkownik w zależności od swoich potrzeb i przyzwyczajeń. Bogaty wyborów systemów jezdnych i sposobów mocowań pozwoli dopasować system do rodzaju zabudowy.

REJS na Warsaw Home fot. REJSREJS na Warsaw Home fot. REJS

Debiutujemy

REJS na Warsaw Home fot. REJSREJS na Warsaw Home fot. REJS Ważnym elementem ekspozycji podczas Warsaw Home były produkty debiutującej marki Dekores. To kompletnie nowa propozycja grupy REJS obejmująca materiały dekoracyjne – płyty, blaty, fronty i kompozyty wykorzystywane do produkcji pięknych i unikalnych mebli i wnętrz. W jej ramach funkcjonują obecnie dwa brandy.

Produkty włoskiej firmy SM’art to wysokiej jakości laminaty i płyty o wyczuwalnej pod palcami, głębokiej strukturze synchronicznej idealnie współgrającej z zastosowanym dekorem. Inspirowane drewnem lub kamieniem, utrzymane w bogatej palecie kolorystycznej, wzory płyt i blatów pozwalają na tworzenie mebli w najróżniejszych stylach – pięknych i komfortowych.

Oferta obejmuje płyty drewnopochodne, obrzeża wzdłużne i poprzeczne, a także blaty kompaktowe o niezwykłej trwałości i wytrzymałości na działanie czynników zewnętrznych – wilgoci, temperatury, uszkodzeń mechanicznych i promieni UV.

REJS na Warsaw Home fot. REJSREJS na Warsaw Home fot. REJS
KRION to z kolei ekologiczny materiał Solid Surface najnowszej generacji, stworzony przez firmę należącą do Porcelanosa Group. Do złudzenia podobny do kamienia, jest jednocześnie ciepły w dotyku, łatwy w utrzymaniu w czystości, a także – w obróbce. Umożliwia tworzenie fantazyjnych projektów mebli i całych zabudów, bez widocznych spoin. Dostępny jest w wielu kolorach i wymiarach.
REKLAMA:

Dziękujemy!

Oprócz prezentacji produktów, październikowe targi Warsaw Home były dla nas również świetną okazją do spotkań z partnerami i klientami. Nie potrafimy zliczyć, jak wiele osób odwiedziło ekspozycję REJS. Wiemy natomiast, że za wszystkie odwiedziny i rozmowy bardzo dziękujemy!
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: REJS
#wiadomości #wnetrza #do dekorowanie #do meble #do przedpokoj #do dom_inteligentny #z akcesoria

Więcej tematów: