Umywalki na wymiar – idealnie dopasowane do Twojego wnętrza

Podziel się:

Wybór odpowiedniej umywalki do łazienki może przysporzyć nam sporo problemów. Gotowe, powszechnie dostępne na rynku modele, rzadko kiedy będą spełniały nasze wymagania w 100%. Dlatego zdarza się, że kupując umywalkę, idziemy na kompromis – na przykład wybieramy produkt bardziej odpowiadający nam wizualnie kosztem jego funkcjonalności lub na odwrót.


Fot. LuxumFot. Luxum
Niedopasowanie sanitariów dotyczy szczególnie łazienek o niewielkich rozmiarach czy nietypowych wnękach lub skosach. Umywalki, które chcielibyśmy zakupić, często nie mieszczą się w naszych wnętrzach, dlatego wybieramy modele, które po czasie mogą okazać się za małe i niewygodne. Nieporęczne umywalki skutecznie zmniejszają komfort użytkowania, tym samym negatywnie wpływając na nasze zadowolenie z zagospodarowanej przestrzeni.

Najlepszym rozwiązaniem – tak do małych, jak i dużych łazienek – jest zamówienie umywalki wykonanej na wymiar. Taki produkt będzie funkcjonalny, atrakcyjny wizualnie, a co najważniejsze, idealnie dopasowany do Twojego wnętrza. Decydując się na zamówienie umywalki na wymiar Luxum, stajesz się częścią procesu tworzenia.
REKLAMA:

Wybierając umywalkę na wymiar, masz wpływ na każdy szczegół jej wyglądu – określasz jej rozmiar, kształt i kolor, do Ciebie należy również decyzja czy umywalka będzie jednomisowa, dwumisowa czy wielostanowiskowa. Dzięki temu gotowy model będzie nie tylko spójny z resztą aranżacji łazienki, ale masz również szansę na wykreowanie produktu zgodnego z Twoim charakterem – idealnie dopasowanego do Twoich indywidualnych wymagań.

Zależnie od własnych preferencji, możesz zdecydować się na modne umywalki o geometrycznych kształtach i z funkcjonalnym odpływem liniowym, stylowe nablatowe umywalki o zaokrąglonych misach, cienkich rantach i z odpływem klasycznym, umywalki zintegrowane z szafkami wykonanymi na wymiar lub umywalki wolnostojące. Wymienione modele należą do najbardziej popularnych i pożądanych w nowoczesnych wnętrzach, pamiętaj jednak że to ty decydujesz o finalnym wyglądzie swojej umywalki i możesz wybrać nawet najbardziej oryginalne i niespotykane kształty. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Fot. LuxumFot. Luxum
Umywalki na wymiar Luxum, nie tylko spełniają wizualne wymagania użytkowników, ale są również niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Wykonane z najwyższej jakości, nowoczesnych materiałów kompozytowych Solid Surface, spełniają wszystkie wymogi bezpiecznego użytkowania. Umywalki na wymiar można wykonać również z ultralekkiej masy betonowej.

Dopracowane w każdym szczególe umywalki na wymiar wyróżniają się idealnie gładką, ciepłą i przyjemną w dotyku powierzchnią, bez żadnych przebarwień i nierówności, gwarantując wyjątkowy i niepowtarzalny efekt, który z łatwością wyróżni Twoją łazienkę spośród innych wnętrz. Umywalki wykonane z nowoczesnych kompozytów są również proste w czyszczeniu – rzadziej powstają na nich nieestetyczne plamy czy zacieki.

Fot. LuxumFot. Luxum
Na naszym rynku znajduje się bardzo dużo gotowych produktów, jednak decydując się na powszechnie dostępne umywalki, możemy nie wykorzystać w pełni potencjału aranżacyjnego naszego wnętrza. Jeżeli masz już w głowie swoją wymarzoną łazienkę i wiesz jak ma wyglądać, warto powierzyć swoje plany w ręce firmy, która podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny, pracując na zasadzie współpracy z nim lub jego architektem. Wystarczy przesłać projekt, inspirację lub pomysł, na podstawie którego zostanie stworzony gotowy model. Dzięki temu, produkt będzie spełniał wszystkie wymagania klienta, gwarantując 100% satysfakcję.

Fot. LuxumFot. LuxumUmywalka jest jednym z najważniejszych elementów w łazience, dlatego warto dokonać przemyślanego i świadomego wyboru, aby mogła służyć nam przez wiele lat. Estetyka i funkcjonalność powinny łączyć się ze sobą, tworząc produkt, którego zakupu nie będziemy żałować. Z nabytego urządzenia będziemy korzystać codziennie, aranżując przestrzeń miejmy więc na uwadze swój komfort.

Nieważne czy jesteś posiadaczem małej łazienki w bloku, czy może dużego salonu kąpielowego – idealna aranżacja jest zawsze w zasięgu Twojej ręki.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Luxum
#czytelnia #w lazienka #wnetrza #umywalka #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: